Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem lehet kislánynak...

Miért nem lehet kislánynak kiengedett haja iskolában ha nincs frufru vágva neki?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 13:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Hogyne lehetne már?
2018. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk mert nem lát? Az én lányomnak sincs, nagyon hosszú haza van, de suliba összefogjuk neki, hajpánt, csat, valamit kell hogy ne lógjon a szemébe. Az hogy dobálja egész nap, nem játszik.
2018. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

Jó, hát a csatt, meg a hajpánt az nem összefogás az én szótáramban! ;) Összefogás = hajgumival összekötni!

Természetesen azt nem engedném, hogy a szemébe lógjon.

2018. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Mert pl írás közben ha ráhajol a padra, akkor az egész haja oda lóg, zavarhatja, árnyékol stb.

Tesóm kislányának az osztályfőnöke például nem engedi, hogy leengedett hajjal legyenek. Copf vagy fonat kell. Minden nap van torna óra, sok lány még nem tudja jól összekötni magának, akkor ott lobog, zavarja őket a mozgásban, írás/olvasás közben is lóg az arcukba a padra.

2018. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%

Hát én meg nem engedném, hogy minden nap össze legyen kötve neki, mert köztudott, hogy akármilyen ,,laza" copf vagy fonat, jobban hullik a haj!

Pl. ott a Hódi Pamela, annak a nőnek az esetek 90%-ában vagy össze van fogva lófarokban a haja vagy kontyban van, pfff elől már kb. kopasz, a homloka felett!

2018. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom.Az meg miért baj ha lóg a padra nem értem.
2018. szept. 3. 16:10
 7/24 anonim ***** válasza:
25%
Jó, hogy már azt meg nem szabják, hogy milyen színű bugyit hordhat! :(
2018. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha a gyereked úgy néz ki kiengedett hajjal, mint Samara a Kör horrorfilmből, akkor persze hogy nem lehet kiengedve a haja.
2018. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Mert amikor irnak, a szemebe log, es elromlik a latasa. Nekem is ossze kellett kotni iskolaban mindig, fenek ala ero dus, egeszseges hajam volt vegig altalanosban. Semmi bajom nem lett tole. Otthon kiengeded neki, ha akarod, de tesin se fogjak engedni, hogy ne legyen felkotve. Meg hajol, gornyed a padra, az arcaba van az egesz, zavarja, piszkalja, nem figyel, rossz lesz a szeme. Nem ertem miert nem lehet ezt belatni. Hidd el nem lesz kopasz a gyerek, semmi baja nem lesz. Olyan hajgumit vegyel neki, ami nem tori a hajat.
2018. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

azért mert szemébe lóg és zavarni fogja olvasás-írás közben,torna közben.

nálunk is össze kell fogni lányok hosszu haját.

2018. szept. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!