Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Tom és Jerry szerintetek...

A Tom és Jerry szerintetek megfelelő rajzfilm kisgyerekeknek? ( 2-5 éveseknek)

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, ha nem, miért?

2018. szept. 3. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy nagyon jó kérdés. Én is néztem anno ekkora koromban,imádtam,semmi durvát nem láttam bele gyerekfejjel. Viszont huszon évesen,már nem látram annyira ártatlan mesének. De nekem sem lett bajom tőle,sose voltam verekedős és agresszív,gyerekként meg főleg nem. 3 éves a lányom,szerintem nem tiltanám,ha nézni akarná. Ott van a Tom és Jerry Kids műsor,azt tuti engedném,de az eredetit sem kapcsolnám ki.Maximum az elején figyelném a reakcióit.
2018. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem, túl gyors, impulziv, erőszakos..inkább később.
2018. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

2-5 évesnek nem való mozgóképes mese. Akármi is az. Percenként 4 kép feldolgozására képes az agyuk. A többi feldolgozatlan marad. Hiába nézi pislogás nélkül, a feldolgozás nem történik meg, mert sok nekik.


Azt nem értem, miért van erre szüksége a szülőnek? Mert a gyereknek egyértelműen nincs.

2018. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem.
2018. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nem lett tole bajom.
2018. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
húszéves vagyok, egy csomó tom és jerryt néztem picurként, és még nem változtam dühöngő őrültté.
2018. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Inkább az, mint egy olyan, ahol egy macska meg egy nyul testvérek...

En is néztem, és mar igen kicsibek megtanultam, hogy ez csak egy mese. Neha a fiam(5eves) is nezi, semmi baja tőle

2018. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

Az én gyerekeim nem nevetnek rajta nem tudják viccként fogni amikor ütik verik egymást lapáttal. Nagy kerek szemekkel joformán megütközve nézték, pláne hogy oviban is a jora tanitják őket.

Igy én kihagyom, nem nézetem velük.

De hasonlok voltak a spongybob es a mignonok reklámjában is. Az egyik mignon énekel ha jól rémlik erre odament a másik és felrúgta. Azt sem tudtam hogy magyarázzam ezt ki az értetlenül állo gyerekeimnek

2018. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Itt is pl az elején a kis mignonnal együtt nevettek,aztán nem értették a másik mignont es aztán én bezártam az ablakot

2018. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Aki lepontoz,leirná azt, mégis mit válaszolna a gyerekének hogy a nagyobb mignon pontosan mit is és miért csinálta?És hogyan adná elő hogy a mesékben a bunyo az poén és ott szabad, csak épp oviban nem?
2018. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!