Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mondja azt a lányom...

Miért mondja azt a lányom hogy fáj a szeme ha az orvos azt mondta hogy jó a szeme, nincs semmi baja? Mitől fáj neki?

Figyelt kérdés

Még oviba jár.

Vigyem másik orvoshoz?


2018. szept. 11. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem néz túl sok tévét?
2018. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Herpeszvírus fertőzésnél előfordulhat szem-fájdalom.
2018. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
herpeszvírust ki kellett volna szűrnie szemésznek...ettől még persze másik orvosi vizsgálat megoldás lehet
2018. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Megnézetném másik ( magán ) dokival.
2018. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

1 lehet herpesz

2 iszik rlég folyadékot? Szemszárazság is lehet

Sztem amig nem uttok el dokihoz vegyélnszemcseppet. Sima műkönnyet, nem Visine vagy ilyesmit

Ártani nem

Lehet vele


Valóban lehet sok képernyőnézéstől is


Nem vagyok szemész, úgyh vinném 2-odvéleményre

2018. szept. 12. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg vidd el magándokihoz, én olyat még nem láttam az állami szférában, aki rendesen dolgozna, az összes csak tartja a zsebét, és ha már fizetni kell, akkor fizess olyannak akit nem pénzel az állam pluszba. Magánorvosnál valahogy mindig lesz diagnózis, már megfigyeltem...

Amúgy a szemszárazság jó ötlet, nem lehet h allergiás a kicsi? Tetőzik a parlagfű, én már a frászt hoztam az összes ismerősre, hogy mit sírok egész nap, de vagy műkönnyezek, vagy kikaparom a szemem úgy viszket

2018. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1# Nem.

5# Ő sokat iszik

2018. szept. 12. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj szemem az erős fénytől .vagy ha elfáradt.
2018. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!