Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen minőségűek a Bonprix...

Milyen minőségűek a Bonprix ruhák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinéztem egy-két ruhát a Bonprixen (gyerek és felnőtt) viszont az anyagösszetétele kicsit megriaszt. Tipikus szeretem megtapizni előtte típus vagyok. :D

Aki rendelt már onnan mi a véleményetek? "Zacskó" szerű az anyaga vagy jó minőségű?

Köszi a válaszokat.



2018. szept. 17. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

A gyerekruháikat szerettem, szerintem jó volt a minőségük, nem fakult a színük, nem nyúltak ki, stb. (Már egy ideje nem rendeltem onnan gyerekruhát, mert én drágának tartom)

Viszont a felnőtt ruhák szabása katasztrófa... Én alig találtam magamnak olyat, ami jól állt, sok ruhát kellett visszaküldenem, mert sehogy sem álltak rajtam.


(off: viszont a függönyeiket és a pamut ágyneműiket imádom és ajánlom mindenkinek!)

2018. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi volt a baj a felnőttel? Túl bő volt? 1-2 ruhába beleszerettem, de a hozzászólásokban a nagyobb méretűek véleménye van, ami nem tudom, hogy az én 158/53 méreteimmel mennyire mérvadó.
2018. szept. 17. 10:42
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a legtöbb nagyon bő volt, tudod, az a hónaljnál lötyögős fajta, nagyon nem voltak kényelmesek (nekem). Ha kisebbet rendeltem, akkor azzal más volt a baj, pl. túl szoros volt az ujján a varrás, szorította a karomat (vagy lehet, hogy csak szimplán nekem van ennyire elcs.szett alakom... :D )

Viszont a fürdőruháik is jók (az egyik onnan rendelt tankinit és az alsóját már kb. 8 éve nyúzom, és semmi baja), ellenben egy melltartóval egyszer nagyon ráfáztam, hatttalmas volt a D kosár (még szoptatás alatt is), háromszor belefértem volna, nem tudom máig sem, hogy ez milyen számozás alapján készülhetett... :)

2018. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tetszenek a ruháik. Az első pár alkalommal ki kellett tapasztalni a méreteket. Az én 36os méretemre a 32/34-es ruha jó.
2018. szept. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Sokszor vásárolok onnan, farmereket imádom mert van ami normálisan néz ki és nem gombos cipzáros.

Fürdőruhái is jók.

Gyerekben nagyobbak mint a számozás így mindig 1 számmal kisebbet rendelek

2018. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Én nagyon sokat rendelek tőlük,igaz felnőtt ruhát. A tapasztalatom az,hogy az olcsók szarok,a drágábbak viszont jó minőségűek. Vettem már 3500 ért kardigánt,minősíthetetlen volt, a 7ezred viszont tökéletes. Viszont annyiért már bárhol kapsz. Szeretem a kabátjaikat,azok nagyon jók,bikinit,melltartót szinte mindig ott veszek.

A felsőruházatból egy merettel kisebb kell. A fehérneműkből mint rendesen. Gyerek cuccot még nem rendeltem.

2018. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Évek óta onnan öltözködöm, rám tökéletes minden a fehérneműktől a farmereken át a kabátokig. Régen voltak babaruhák, azokat is szerettük a gyerekruha méretet még nem érte el a kislányom. 😊 Én jó szívvel ajánlom, az olcsóbb darabokat is.
2018. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nem tetszenek, sem szabásban, sem minősgben, sem kivitelezésben, sem anyagösszetételben, sem stílusban.
2018. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen fast fashion minosegu ruhak. Hordhato, nem rosszabb egy alap h&m minosegnel. Bar a kinai boltokban sokszor ugyanazt latom olcsobban.
2018. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!