Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bolcsis beszoktatas elso...

A bolcsis beszoktatas elso napjatol szamitva mikor mentetek vissza dolgozni teljes napra?

Figyelt kérdés
Ertelemszeruen olyanoktol kerdezem akiknek bolcsis a gyerekuk es nem otthonrol dolgoznak, szoval ezeket a valaszokat megsporolhatjuk.
2018. szept. 17. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
kb 2 hét után. Február közepén kezdte a bölcsit, én március 3.-án álltam ujra munkába, teljes napra.
2018. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hu ilyen hamar beszokott?
2018. szept. 17. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen,szerencsére nem volt gond. :)

Első 2 nap voltam vele bent szoktatáson, 3. nap már ott kellett hagynom, kint hallgattam ahogy sír, aztán hazamentem. Mondták hogy alvás után már nem volt gond, szépen játszott.

4-5 nap meg talán reggel kicsit pityergett,de ennyi.

Következő héten már abszolut nem volt semmi sírás.

2018. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fél év. Szeptembertől két délelőtt járt,novembertől 3 délelőtt, februártól egész nap, persze átmenettel.
2018. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Két hét volt a beszokatás, a bölcsikezdéstől számított egy hónap múlva kezdtem el dolgozni.
2018. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után kezdtem el dolgozni.
2018. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
március 01én kezdte a bölcsit 16án már dolgoztam
2018. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy honapot voltam otthon az első bolcsi nap es az első munkanap között. De jol jott mert a harmadik héten beteg lett. Pont jól jött ki, egy hetre rá már jól volt és nem kellett tappenzzel kezdeni a munkat
2018. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem bő 2 hónap felhalmozott szabim volt a terhesség és a gyed idejéről, így az alatt szoktattam be a gyereket. utolsó otthon töltött hetemen kezdett bent aludni, így mire dolgozni mentem, már örömmel ment bölcsibe és nem volt vele semmi gond.
2018. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!