Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Világ múmiái kiállításra...

Világ múmiái kiállításra érdemes gyerekkel menni?

Figyelt kérdés
Aki volt már, milyen a kiállítás? Megéri az árát? 6-7 éves gyereknek érdekes lehet? Mennyire félelmetes? Nem szeretném ha rosszat álmodna utána.

2018. okt. 3. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
En voltam 8-10 eves gyerekkel egyiptom temaju kiallitason. Volt mumia meg kanopusz edenyek amibe ugye a belso szerveket raktak. De a velemenyem h egy 6-7 eves gyereknek ez unalmas. Nem felelmetesek a mumiak. Emlekszem mikor gyerek voltam es a Mumia c. film utan azt vartam hogy majd borzongani fogok ha latok egy igazi mumiat a muzeumban..de nem. Inkabb kicsit unatkoztam. Mert oke, megnezed, je egy mumia, je megyegy. De olyan sok neznivalo nincs rajtuk. A tortenelmi hatterrol szolo feliratok meg nem erdekelnek egy kisgyereket annyira. Sztem tortenelem kedvelo kamaszoknak jobban tetszik egy ilyen kiallitas.
2018. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem félelmetes, azt maximum a felnőttek plántálhatják bejük. Nagyon érdekesnek szokták találni.
2018. okt. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amelyik 6 éves már felfogja mit is lát szerintem lehet számára félelmetes és borzasztó ha a halállal ilyen formában találkozik. Pedig nem plántálom belé a félelmet, de amikor felmerült a téma hónapokig mondogatta, hogy de ugye még sokára halunk meg.

Köszi első, abban igazad lehet teljesen, mégha nem is félelmetes, az ötödiknél már lehet unná és nem hagyná elolvasni sem az érdekes tudnivalókat. Ahhoz pedig drága a kiállítás, hogy csak végigfussunk rajta.

2018. okt. 3. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezeknek mar semmi kozuk az emberi kinezethez, ugy neznek ki mint egy zsakba burkolt szurok vagy gipsz figura. Meg ugy is nehez elkepzelni h ezek valaha emberek voltak, hogy nemelyiknel ott van a digitalisan rekonstrualt arcuk.

Egy nagyobb gyerek mar gondolhatja erdekes vagy "meno" kiallitasnak. Akik mar tudjak ertekelni h igazabol milyen fantasztikus es mennyi tortenelmi jelentoseggel bir egy mumia.

Egy 6 evest talan tenyleg megijeszthet ennyire tomenyen szembesulni a halallal.

2018. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!