Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 104-es méretben hol találhatok...

104-es méretben hol találhatok bodyt?

Figyelt kérdés

Nem találok sehol:( 2.5 éves kislányom kissé nagyobb, mint a korosztya, a 98-as ruha màr nem jó rá, és nagyon hiányolom a bodyt ebbôl a méretbôl. Eddig egyedül az aldiban találtam, de ott is olyan hamar elkapkodják ezt a méretet (már szinte aznap), hogy 1x sikerült ott is vennem 1 csomagot.

Nagykanizsán lakunk, nincs olyan nagy ruhabolt választék, mint pl pesten, de ha rendelni lehet egy oldalról, az is jó!


2018. nov. 8. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az aldis szerintem pont kisebb. Az ottani 98/104 akkora volt, mint a hm 98-as body-ja. Egyszerre hordta a lányom.


Egyébként scamp még ami nagyobbat gyárt.

2018. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
H&M webshopban kapni, érdemes akkor rendelni mikor ingyenes házhozszállitás van. Én csak itt talaláltam ilyen nagy bodyt, üzletekben nagyon ritka bodyból ez a méret. Talán C&Aban is akad elvétve.
2018. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
C&A-ban láttam.
2018. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Scamp. Pár egyszerűbb darab van egészen 152-es méretig, de 104-es még van mindenféle mintásban is. :)

[link]

2018. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a H&M webshopján nézelődj. Kicsit nagyobbak a ruhák, az én lányom 98-as méret, de H&M-ből álatában 92-es kell. Most például vettem ott egy 92-es bodyt, majdnem nagy is.
2018. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!:) a h&mbol nekunk altalaban jo a meret, ott 98/104-eset hord (2-4 eves). Megnezem a webshopot mindenkepp. C&A sajnos mar nincs nalunk, de ha legkozelebb jarunk olyan helyen, ahol van, akkor oda is benezek. :)
2018. nov. 8. 10:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémánk, 2,5 éves kislány,95cm. Éjszakára adnék neki bodyt a pizsi alá,de a 98as már nagyon passzol. A H&M oldalán találtam 104es bodykat, még nem érkeztek meg,de remélem jók lesznek.
2018. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!