Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomat beírattam bölcsikb...

Kislányomat beírattam bölcsikbe de egyikbe sem vették fel. A magánbölcsit nem tudom megfizetni. Van olyan alapítványi bölcsöde Budapesten esetleg Gyálon vagy Vecsésen ahova még idén ősszel fel tudnák venni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyan a XIII. kerültben lakunk, de itt is túljelentkezés volt tavaly és az előtt is. Azt tudom mondani biztosra, hogy ismerőseim körében, akit nem vettek fel, azok fellebbezést nyújtottak be a bölcsődének és annak hatására felvették őket. Szerintem te is írj ilyet, legyen benne, hogy várnak vissza dolgozni, nagyon rosszak az anyagi körülmények. A párod/férjed is dolgozik (ha nem dolgozik valamelyikőtök, akkor nem fogják felvenni a gyereket). Panaszkodj a levélben, sajnáltasd magad! Sok sikert!
2010. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Megpróbálom veszteni valóm nincsen! Köszi a tippet!
2010. jún. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!