Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan érintés nélküli...

Létezik olyan érintés nélküli homlok hőmérő ami teljesen pontosan mer?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor markanevet, linket szeretnék kérni. Az is érdekelne hogy melyik nem vált be.
2019. jan. 23. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még olyan homlok hőmérőt nem láttam, ami pontosan mérne...
2019. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kórház ügyeletére mentünk a múltkor, jött az ápoló srác egy ilyen érintés nélküli homlok lázmérővel(olyan volt mint valami kódbeolvasó a boltba) odatette a gyerek fejéhez, megnézte mit mért.Aztán megjegyezte:na akkor ehhez még hozzáadok valamennyit aztán az vagy plusz vagy mínusz.

Ha a kórházba se hisznek benne nem hiszem, hogy ez volna a legjobb befektetés.:/

Sajnos a márkát nem néztem.

2019. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekunk ez bevalt:

MeasuPro Berührungsloses Stirn-... [link]


Pontosnak nem mindig mondanam, magasabb laznal tobbszor volt pontatlan, meghozza nem kicsit, de mikor nem akarom felebreszteni ejjel, akkor orientacionak jo.

2019. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. A mérési elvből adódóan egyik se lesz soha pontos. Bemozdul, elmozdul, nyirkos a homlok... már nem jót mér. Ez márkafüggetlen.

Pont most voltunk kórházban, a frissen kalibrált érintősük 35,4-et, majd rögtön utána 38-at mért nálam. Végül a hónaljban mért digitális döntött (37).

Nekünk van egy Omron érintősünk, csak nagyjábóli tájékozódásra használom.

2019. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!