Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugróiskolát hogyan kell...

Ugróiskolát hogyan kell játszani? Már elfelejtettem.

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
felrajzolod a táblát, beleírod a számokat, megfogsz egy kavicsot, féllábon állva a tábla elé állsz, valamelyikbe beledobod a kavicsot és végigugrálsz a táblán úgy, hogy minden kockába csak egy lábad legyen benne, és amelyikbe a kavics esett, azt át kell ugrani
2010. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi úgy játszottunk annak idején, hogy bedobtunk egy kavicsot, követ valamelyik számozott kockába amelyik szimpatikus volt, vagy lehet sorban is. Aztán ahol egy négyzet volt ott fél lábon, ahol kettő következett, ott egyik láb itt a másik a másikban, majd egy láb és két láb, majd visszafordulás ugyanilyen szisztéma alapján, a kavicsot is így vettük fel. Ahol egy lábon kellett állni, ott fél lábbal lehajolva. Remélem érthető, de nem könnyű ezt így leírni.

Mi így játszottunk.

Én is nemrég rajzoltam a kislányomnak. Előjöttek a régi emlékek és ő nagyon örült neki. Ők már nem is biztos hogy ismernék ezeket a mi játékainkat.

Majd ha nagyobb lesz meg akarom tanítani gumizni is. Már ha még eszembe fognak jutni azok a különleges csavarások. :)

2010. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

22:52-nek


gumizásról pont volt egy kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. júl. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!