Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekek kezére ajánljatok...

Kisgyerekek kezére ajánljatok krémet, kiszárította a szél. Bekentem bepanthennel, de ápoló krém csípi. Milyet vált be?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Bephanten sensiderm nem csípi a kisfiam kezét. Két napja használjuk és legalább ezzel engedi bekenni.
2019. ápr. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mezei gyógyszertári vizes krém. 420 Ft kb es a legjobb
2019. ápr. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a Bioderma krémei jöttek be. Ezt használjuk, kézre is, testre is: [link]

A Bephanten nem a száraz bőr problémájára van kitalálva.

2019. ápr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Garniernek van egy piros színű (a csomagolása) kézkréme, kifejezetten száraz bőrre. az az egy nem csípi és használ is.
2019. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A gyógyszertári is csípi neki, lemossa egyből.
2019. ápr. 18. 08:13
 6/10 anonim ***** válasza:

neutorgena kezkrem, nagyon kicsi tubusban van, draga ugyan, de az ilyen zsirosnak kinezo krem, nagyon jo (az tuti nem csipi, takaritottam, tiszta seb volt a kezfejem, es nagyon jot tett vele.)

Egyebkent a gyogyszertari is jo, csak egy ideig csip kovetkezo kenesnel mar nem es nagyon hamar gyogyit. Nyilvan ez felnottnel oke, a gyerek nem erti igy persze lemossa..

2019. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bepanten sensiderm, vagy a klasszik kék nivea éjszakára. És akkor nem mossa le.
2019. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bepanthen az én kislányom kezét is csípte, a direkt ekcémás kézre való is. Níveával kentem neki, az alap nagyon zsíros níveával. Nem csípte és szépen helyre is hozta a bőrét.
2019. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy kicsi gyerekeknél használ-e, de nekem mikor kicsípi a szél a szám, vagy a sok fújás kikezdi az orrom, én neogranormont kenek rá. Zsíros és engem nem csíp.
2019. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alverde hideg elleni krémet használok a kisfiam arcára. Ha náthás rögtön kipirosodik az orra, ez nem csípi. Neki az arcát is nagyon csúnyán kikezdi a szél, de mióta ezzel kenem sokkal jobb. Kamilla és shea vaj van benne.
2019. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!