Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves fiam most kapott rá az...

9 éves fiam most kapott rá az olvasásra, hol tudnék gyerekeknek való gyerek szereplős szuperhősös vagy kémekről szóló vagy varázslós vámpíros könyveket venni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ugrott egy szintet és már nem elég neki egy ropi naplója sorozat, Rosszcsont Peti és társai könyvek. Kémkölykök filmről készült könyveket olvasta most és alig tudta letenni. Harry Potter első részét ma kezdte olvasni, ez is tetszik neki. Ezekhez hasonlókat ismertek?
2019. máj. 12. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire szeret olvasni, akkor sokkal kifizetődőbb a könyvtári tagság. Vagy menjetek együtt könyvesboltba.
2019. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak ezek a kedvencei:

A kis vámpír sorozat,Kísértetvadászok jeges nyomon,meg a forró nyomon, szereti a Geronimo Stilton könyveket. Meg az Így neveld a sárkányodat sorozat könyveit.

2019. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2019. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Könyvtarba járunk.

Panthera - 1-2. rész, Időfutár összes kötete, Harry P., az elmúlt pár hónapban.

2019. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
Hogyhogy hol? Bementek a legközelebbi Libribe, Lírába, Alexandrába, helyi nagyobb könyvesboltba, vagy neten rendelsz könyveket. Az egész családom hatalmas könyvmoly szerencsére, de mi például nem járunk könyvtárba, nem szeretem a használt könyveket. Ha valamire, akkor az olvasásra nem sajnáljuk sem a pénzt, sem az időt. Nekem az az ünnep, ha kinyitok egy friss, nyomdaszagú kötetet, ráadásul mi mindig többször olvassuk el ugyanazt a könyvet, hiszen minimum két olvasás kell, hogy minden részlet kikristályosodjon. De egyébként ez családfüggő, természetes a könyvtár is jó dolog.
2019. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Thomas Brezina A térdnadrágos detektívek klubja sorozat nagyon jó, könyvtárakban található már meg inkább. Nincs szoros összefüggés a kötetek között, így nincs olvasási sorrend sem. Alex Rider-sorozatot is meg lehet próbálni esetleg, azt talán 1-2 évvel idősebbként olvastam, de egyéni, hogy ki mikor elég érett rá. Illetve szintén ilyen kategória a Homályos nyomok Anthony Horowitztól.
2019. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez utóbbiak, amiket írtam, inkább már könyvtárban találhatóak csak meg, könyvesboltokban már nem igazán látok belőlük, és online sem jellemző, hogy rendelhetőek lennének új kiadásban.
2019. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lúzer Rádió Budapest, Alex Rider
2019. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Harry Pottert elkezdheti mar. Ugy nagyjabol a 4. Resznel kezd csak durvabb lenni, de en is gyerekkent olvastam es gyerekkent egy csomo dolgot nem ugy ertettem, mint mikor felnott koromban olvastam el.
2019. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az a gondom a Librivel és a társaival hogy nem érdeklik a gyerek mesék vagy aminek már a borítója gyerekes. Nem figyelt a húgom amikor ott volt a fiam, ő még a szüleinknél lakik és beleolvasott a trónok harcába és pár scifibe. Azóta csak ezek kellenének neki.
2019. máj. 13. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!