Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyenesdiás milyen hely?...

Gyenesdiás milyen hely? Kisgyerekkel mennénk oda? Csak fizetős strand van? A környéken mit lehet csinálni kisgyerekkel (3 éves)?

Figyelt kérdés
Konkrétan a Hotel Katalint néztem ki, ami elég gyerekbarát, itt járt már valaki?
2010. júl. 8. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi vasáranap indulunk 11 hós babával Hotel Katalinba.

Van egy szupi nagy strand, a nevét most nem tudom, de le fogom írni, szóval az a strand elnyerte balaton legjobb stradja címét. Fizetős de lehet valami balatonkártyát váltani amivel olcsóbb mint sok minden más is.

Mikor mentek? Mi szombaton jövünk haza és leírom az élményeket!

Üdv!

2010. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha leírnád, hogy milyen volt. Mi még csak tervezhetjük, de valószínű aug-szept-ben mennénk.

Jó nyaralást!

2010. júl. 8. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi onnan nem messze szoktunk nyaralni, szüleimnek ott van szőlője. A Gyenesdiási strandot nem ismerem, de a szomszéd település Vonyarcvashegy, ott szuper strand van, klassz játszóterekkel, mi mindig oda megyünk. Másik irányban mellette van Keszthely. Ott a kastély hatalmas parkkal, a kastély mellől indul egy kisvonat ami levisz a Balaton partra, kislányom imádja, ő is 3 éves. Aztán nem messze van a másik irányba Tapolca, ott a tavasbarlang, ahol csónakkal lehet végigmenni a barlangban, mellette Szigliget, a várba fel lehet menni. Balatongyörök két településre van Gyenestől onnan lehet hajókázni menni Badacsonyba vagy máshová. Kb. ennyi jutott hirtelen eszembe, ezeka programok amit minden alkalommal cinálunk és a lányom is imádja. Ja, augusztus 20-án Keszthelyen van tűzijáték. Balatonedericsnél pedig van az Afrika Múzeum sok állattal, az is nagyon jó program. Remélem tudtam segíteni, nagy szép helyet választottál! Ha van kérdésed írj nyugodtan, elég jól ismerem a környéket, 30 éve odajárok.
2010. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

09:02-es vagyok, ígértem, hogy megírom, milyen volt a nyaralás a Hotel Katalinban.

Egyszerűen szuper!!!!

A Hotel minden tekintetben megfelelő, őszintén mondom ki sem mozdultunk onnan, anélkül jöttünk, haza, hogy fürödtün volna a Balcsiban. De nem hiányzott, nagyon jól felszerelt medencéi vannak, a vize kristálytiszta. A Wellness részleg is szupi. Vittünk bébiőrt és amíg a babánk alukált mi szaunáztunk úsztunk. Sokkal jobb volt mint bármilyen strandon, mert kint napoztunk úsztunk és ha bármi volt csak felmentünk a szobába a gyerekkel. Ja és nagyon normális emberek mennek oda, nem felvágósak hanem hétköznapi normális emberek 99%ban pici babával vagy gyerekkel. Ami úgye lehetőséget ad a babuciknak játékra barátkozásra. Van egy nagy játszóház, hát az szupi. Gyerekek meg voltak vadulva érte.

Az ételek nagyon-nagyon finomak!

A személyzet egytől egyik nagyon kedves és őszintén mosolygós.

Remekül kézben volt tartva a szálloda vezetése, soha semmire nem lehetett kifogásunk bármi történt is vagy szükség volt valamire azonnal teljesítették.

Nem volt omladozó vakolat vagy elhanyagolt bármilyen részleg, mindenhol minden rendben volt. Gyönyörű virágbomba kertel:)

Mindig minden flottul ment, nem kellett soha sehol sokat várnunk semmire. Ezért írom hogy jó a vezetője a szállodának, mert olvasni sok 5 csillis superior stb szállókat ahol minden másképp van mint leírva.

A szobák szépek hangulatosak (otthonosak) és tiszták a fürdők is.

Egyszóval szerintem ár-érték arányban verhetetlen!!!!!

Mi tuti mindig ide fogunk jönni eztán!!!!

Egy dolog hiányzott nagyon, hogy nincs babakonyhájuk. Mivel az étteremben adnak etetőszéket de napközben (mivel 5ször eszünk mi még) nem nagyon tudtuk megoldani az etetés, így az ágyunk néha úgy nézett ki mint a kismalac. De egyszóra kicserélték a lepedőnket is mikor véletlenül pelenkázás közben baleset történt, és mindezt mosolyogva, nem éreztem magam kellemetlenül.

Ha rám hallgatsz menjetek nyugodtan, nem fogjátok megbánni!!!

Szép nyarat!

Aztán írd meg, hogy hová mentek végül és milyen volt!

Üdv

2010. júl. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Nagyon jól hangzik amit írtál, bár ez a honlapjukon is látszódik, hogy biztos jó hely lehet, de hogy te meg is erősíted, így egyszer lehet mi is kipróbáljuk. Most sajnos az idén nem biztos, hogy tudunk menni, mivel én félidős terhes vagyok és nagyon nehezen viselem ezt a terhességet, főleg, hogy az ország másik felén lakunk, így még az út is nagyon hosszú lenne, bár nagyon vágynék, de tudom magamról, hogy itthon is szenvedek.

Mi elsősorban az aparmanját néztük ki a Hotel Katalinnak, de biztos az is jó lehet.

Remélem jövőre mi is eljutunk.

2010. júl. 20. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!