Hogyan dolgozzam fel, hogy örökbe kell adnom a babám?

Figyelt kérdés
Nem tudom felnevelni..szívem szerint megtartanám, de mindkettőnk élete rámenne. Viszont bűntudatom van, úgy érzem cserben hagytam és nem számíthatott rám, elbuktam mint anya. Úgy érzem ez kihatással lesz a későbbi párkapcsolatomra is és később sem akarok majd már babát, mert nem érzem fernek, hogy az elsőt odaadtam másnak és ezek után még másikat vállaljak...
2021. aug. 23. 16:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és hogy nem ítèlkeztetek feltettem.. 😔😊


Most úgy éreztem végre, hogy a válaszokat nem gyomorgörccsel kell olvasnom, amiben engem ócsárolnak.

2021. aug. 23. 20:26
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg neveloszulok? Nem adod örökbe teljesen, addig rendbe tudod hozni az életed, és ha minden rendben van akkor nálad lehet a pici.
2021. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha tènyleg nincs màs vàlasztàs, akkor arra gondolj, hogy akikhez kerül, midnent megadnak neki lelkileg/fizikailag, amit te nem tudnàl. Fèlre teszed a sajàt fàjdalmadat, hogy neki megfelelő körülmènyeket biztosìts.

A feldolgozàshoz pedig szakember!

2021. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező,


nem hagyod cserben a babádat, épp ellenkezőleg, a lehető legnehezebb és legönzetlenebb döntést hoztad meg az ő érdekében. Lemondasz róla, és a saját fájdalmad árán adsz neki lehetőséget egy jobb, boldogabb életre. Olyan helyre fog kerülni, ahol nagyon várják, mindennél jobban szeretik majd és mindent megadnak neki.

Mint leendő örökbefogadó szülők, ha egyszer valaki minket választ majd a babája szüleinek, a kezdetektől tudatosítani fogjuk a kicsiben, hogy a másik anyukája az életénél is jobban szerette őt és nem lemondott róla, hanem a létező legnagyobb áldozatot hozta meg azért, hogy ő boldog lehessen.


A feldolgozásban tud segíteni pszichológus, a baptista alapítványnál azt hiszem, ingyen igénybe vehetik a segítségét az örökbeadó anyák.

És gondolj arra, hogy az örökbeadással nem feltétlenül veszíted el őt örökre, ha felnő, elképzelhető, hogy megkeres majd.


Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél és nagyon tisztellek azért, hogy meg tudtad hozni ezt a nehéz döntést.

A legjobbakat kívánom neked is és a kicsinek is.

2021. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézd azt az oldalát hogy valaki olyanon segítesz akinek nem lehet saját babája.

Viszont azt nagyon jól tetted hogy nem vetetted el, mindenki érdemel egy életet :)

2021. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!