Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Örökbe lehet fogadni Japánból...

Örökbe lehet fogadni Japánból vagy Dél-Koreából kisbabát?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy ez lehetséges lenne-e és hogy ez ontosan mivel is járna. (papirok,szabály,stb...)
2013. jún. 27. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

[link]


Nagyon nehéz...

2013. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Ez azzal járna, hogy egész életében csúfolnák és kirekesztenék. Kitennéd ennek, és biztos vagy benne, hogy jót tennél vele? Mert én nem.
2013. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha Angelina Jolie-nak hívnak, az más.
2013. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondoltam, tényleg ennyire lehetetlen?
2013. jún. 27. 15:39
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Magyarázd meg nekem, miért jobb Japánból vagy Dél-Koreából kisbabát hozni? Egy használt kocsinál meg megértem, de könyörgöm, itt gyerekek életéről van szó!
2013. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Engem is örökbefogadtak és magyar vagyok.

Tudom hogy ők is épp olyan sokan vannak mint az afrikai gyerekek és én ázsiából szretnék örökbefogadni. Miért olyan nagy baj ez?

2013. jún. 27. 16:09
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Annál is inkább magyar gyermeket kéne örökbefogadnod. Te is kaptál esélyt a normális életre, úgy járja, hogy adjál te is valakinek.
2013. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
86%
Szerintem ne másokra hallgas, a gyerek nemzetisége felől talán keress fel egy ügyvédet és neki tegyél fel kérdéseket. És különben is nekem is egy múlt osztály társam japán volt és senki az ég adta világon nem csúfolta, az iskolában vannak négerek is és senki nem bántja őket, de aki raszista megjegyzéseket tesz az csak az emberiség söpredékéhez tartozik!
2013. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. júl. 1. 07:16
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon nehéz.

De én sem értem, hogy miért egy másik nemzet árváin akarsz segíteni? Miért nem egy magyar kisbabát fogadsz örökbe? Mivel külföldről az eljárás nagyon bonyolult, így időben nem vagy vele előrébb.

A japánok se jönnek MO-ra magyar árvákért. Mindenki először a sajátját segítse.

Arról nem beszélve, hogy csúfolni fogják, és megkeseredett gyerekkora (tán még felnőttkora is) lesz, mert kitűnik a tömegből, ezt meg ugye itthon nem tolerálják..

2013. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!