Nonika00 kérdése:

Apukám szeretne kihozni egy árva kislányt de én nem vagyok benne biztos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem azért mert szeretnék egy kistesot hogy ne egyedül legyek. De attol félek hogy akkor nem fognak velem törödni hanem a máyik kislányra fognak figyelni jobban. Meg mi van ha nem fog megkedvelni de ez mellékes. Kerestem a neten is az árvaházakat de nem találtam semmit valaki valami hirt infót róla nagy megköszöném

2013. júl. 24. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

"De attol félek hogy akkor nem fognak velem törödni hanem a máyik kislányra fognak figyelni jobban."

Ha eddig szerettek a szüleid, és a másik lányt is azért hozzák ki, hogy jobb sora legyen (nem pl. a pénzért), akkor sztem nem kell aggódnod, hogy utána téged teljesen elhanyagolnának.

Az azért elképzelhető, hogy eleinte a beilleszkedése miatt több figyelmet kell neki szentelni, és utána is már ketten fogtok osztozni uannyi figyelmen. Az meg vmelyest rajtad is múlhat, hogy milyen viszony alakul ki köztetek, de azt is vedd figyelembe, hogy édestestvérek közti viszony sem mindig fenékig tejföl. ;)

Adj neki esélyt, és várd bizalommal! Gondolj arra, hogy neki kevésbé alakult szerencsésen a sorsa! :)

2013. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az örökbefogadás egy nagyon hosszú folyamat,nem megy egyik pillanatról a másikra.Ha tényleg komolyan gondolják a szüleid,legjobb ha ezeket a kėrdéseket nekik is felteszed és megbeszélitek.
2013. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!