Hogyan lehet Magyarországon külföldi árvát örökbe fogadni? Legfőképpen egy haiti vagy afrikai gyermeket szeretnék örökbe fogadni.

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Számomra sem szimpi, ha valaki egy külföldről örökbefogadott gyerekkel akar menőzni meg mutogatni, hogy ő milyen jólelkű...
2015. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem igazán értem,miért menőzés az,ha külföldről,akar vki örökbefogani???

Ahol én élek van egy afrikai fiú,neki fehér felesége van és gyerkőce..akkor most ő is menőzik???

ha én örökbefogadók egy afrikai babát,azt te megmondod,hogy nem az enyém vagy mi???

én biztos nem reklámoznám,nem azért fogadnám örökbe!!!

2015. júl. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%

12-es; igen, nagyobb a valószínűsége, hogy menőzik, mint, hogy nem.

Mint minden másban, amikor az adott lehetőségek lényegi okok nélkül nem jók, hanem a kirívó kell. A külső a belső előtt és fölött.

2015. júl. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%

13-as meglehet,hogy igazad van..

bár ha belegondolok az elfogadás részébe,akkor azt mondom ,hogy a családi,baráti körömben is sokkal jobban viszonyulnának egy ilyen babához,mint pl. egy "gazsihoz"..

hacsak drága jó édesapámat veszem,ki nem állhatja a cigányokat...

"asszem még a családból is kitagadna",ha egy ilyen gyerekkel állítanék haza...

2015. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem, mielőtt ilyesmit csinál valaki, próbálja meg, hogy milyen lenne.

Az afrikai testszag egész más, már gyermekkorban. Sokan leplezni tudják a mi szokásainknál sokkal erősebb tisztálkodási és kozmetikum használattal. Nagyon kellemes és természetes szereik vannak.


A másik,hogy cigánygarek is van elég sok, aki szőke,vörös, világos bőrű, szemű.

Nem mindenki olajos bőrű, sötét szemű-hajú, elálló fülű.

Bár van olyan idősebb ismerősöm, akit épp egy sötét kislány varázsolt el még régebben. Utána a testvéreit is kivették az intézetből.

2015. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!