Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nem hasonlítok kinézetre szüleimre és közeli rokonaimra szerintem.

Barna a hajam, bőröm barnább mint az övék, mert jobban megfog a nap,mit őket, teljesen más a természetem is. Anyukámról készült testvéreimmel amikor terhes volt kép nagy hassal. Velem egyet sem találtam. A legkorábbi képeken mintha nem hasonlítanék a később készültekre. Ezek mellett volt egy műtétem kiskoromban 2 évesen a körházban nem történhetett valami kavar? Vagy esetleg örökbefogadtak? Mit gondoltok?


2016. nov. 10. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hat azeer 2 eves korba mar bem cserelik ossze a gyereket.
2016. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az örökbefogadást hamarabb el tudom képzelni mint a cserét.Hát a két éves gyerekemet már csak megismerném.!

Ha örökbefogadtak és nem mondták el neked akkor valószínűleg sajátjukként nevelnek és szeretnek.

Kár forszírozni,de te tudod.

De ezt csak ők fogják tudni neked megmondani.

2016. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2016. nov. 10. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A családban senkisem szőke (SENKI!!) kivéve anyukám növére na meg én.. Mégis a vérszerinti szüleim..
2016. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A genetika furcsa dolog.

Egyszer láttam a tévében, hogy egy fiatal házaspárnak néger gyereke született. Senki nem értette a dolgot, a nő hiába magyarázkodott, hogy nem csalta meg a férjét de persze senki nem hitt neki. A végén kiderült, hogy valójában a lány édesanyja lépett félre anno és ennek a lánynak néger az apja. A lányon ez egyáltalán nem látszódott, az unoka mégis sötét lett.

Az is elképzelhető, hogy nálatok is történt a családban hasonló. De nem biztos, lehet, hogy valamelyik régebbi felmenődtől örököltél bizonyos tulajdonságokat vagy akár ezek a te saját tulajdonságaid, hiszen a szülői gének mellett alakulnak ki sajátok is. Annyi minden lehet, nem biztos, hogy nem vagy családtag.

2016. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb egy DNS tesztet csináltatni? Azér 1 hajtincset apádtól, anyádtól nem lenne nehéz szerintem szerezni.
2016. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogadtak örökbe, de nem gond, hogy felmerült benned. Kérdés, hogy hány éves vagy. Idősebb korban el tudsz menni egyedül a tegyeszhez és meg fogják mondani, hogy örökbefogadtak-e. 14 éves kortól már bemehetnél, de azt hiszem akkor még kellene a szülő kísérete, 18 éves korodtól viszont egyedül be tudsz sétálni és meg tudod kérdezni. Ezt a cikket ajánlom: [link]
2016. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!