Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Örökbeadás, örökbefogadás » Hogy működik a nevelőszülőség?

Hogy működik a nevelőszülőség?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a gyerekeket és jelenleg óvodai dajkának készülök.

És arra gondoltam hogy nagyon szívesen lennék nevelőszülő.

Csak nem tudom ez hogy működik. Annyit tudok hogy annyi gyereket helyeznek ki amyenni hely van de viszont nálam csak 1 plusz szoba van de viszont az nagy szoba így is helyeznének ki gyereket?

Vagy milyen kritériumoknak kell meg felelni?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget.



2019. febr. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most végeztem el a tanfolyamot. Egy gyermeknek 6nm szükséges, tehát pl egy 18nm-es szobába 3 gyermek helyezhető, viszont csak egyneműek lehetnek. Fontos, hogy ne legyen átjáró. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.
2019. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Vissza fogod tudni a rád bízott gyereket, akit 1,5 éves kora óta, 2 éve nevelsz, az anyjának, aki általában koszosan, késve megy a láthatásra és siet is, hogy elérje a buszt?


Ha a válasz nem, ne kezdj bele. Csak jó tanács. Én sem bírnám csinálni. Gyerekjólétis vagyok, látom, honnan visszük el őket. Én oda nem tudnám visszaadni...

2019. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!