Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás koru gyereketeknek mi...

Óvodás koru gyereketeknek mi a kedvenc játéka? Mi a sláger játék most?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lego meg a paleontológus készlet, amiben ki lehet ásni meg összerakni a dinot.
2019. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Lego és minecraft. 5,5eves.
2019. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lego es minecraft. 6 éves
2019. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Általában szerepjátékozik a nővérével - babákkal, Barbie babákkal, plüss cicákkal, ezek a favoritok.

Ezenkívül lego - ezzel is általában szerepjátékoznak, néha gyöngyfűzés, társasjáték. 5 éves

2019. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lego, néha még duplo. Plüssök, szerepjátékok, babakonyha. Imád gyurmázni, festeni, ragasztani, hajtogatni, gyöngyöt fűzni, minden ami kreatív dolog. Szeret nekem segíteni a kertben, ás, kapál, gyomlál a saját kis szerszámaival. Számítógépes játékok egyáltalán nem vonzzák, nem kötik le, mondjuk otthon nem is ezt látja tőlünk.
2019. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 6 éves lány.. Szerepjátékokat nagyon szereti babázik, játék konyházik, 'műsortad' nekünk ilyenkor balerina vagy énekesnő/készül is rá/nagyon cukiXD.. Festeni, rajzolni ragasztani vágni alkotni szerintem jobban szeret mint bármit..de nehéz eldönteni, mert mindent nagy lelkesedéssel csinál.. Játékok közül most nagy favorit nála az Enchantimals babák házak.. Szeret nekem segíteni a konyhában sütit sütünk, fasírtot golyóz, húst fűszerez, öntözgeti a hozzávalókat, ha van kedve takarítani is szeret a felmosás a kedvence/vajon miért? XD/ezek nincsenek ráerőltetve játékként fogja fel:-) ... Van egy 5 hónapos huga most hétvégén azt találta ki, hogy hurkapálcikára ragasszunk állatokat/amiket ő készít/ és bábozzunk neki, de volt hogy orvosost 'játszott' vele..a kicsi a pihenő székben ő meg szépen megvizsgáltaXD
2019. szept. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyon

Lemaradt, hogy most kezdete a nagy csoportot:-)

2019. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
gta v.
2019. szept. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Robbbi ***** válasza:
Foci az oviban, foci otthon, foci a telefonon és foci a PS2-n (tudom már van 4-es de Ő még nem tudja). A konzol el lett pakolva, mert nem tudott leállni vele...
2019. szept. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Robbbi ***** válasza:
A másik, gyermek Ő még csak 5 lesz. Balerina, Barbi fésülgetés, játékok szétpakolása... sztem az is egyfajta játék nála, vagy csak én nem értem miért teszi azt.
2019. szept. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!