Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Csúszni fog az óvodába való...

Csúszni fog az óvodába való beiratás?

Figyelt kérdés
A védőnő nem elérhető, nemrég költöztünk ide, nem tudjuk kitől megérdeklődni. 3hónapja a védőnő mondta majd levélben értesít az óvoda. Most menne ősztől? Ilyenkor mi lesz, valaki kapott erről infót? Ez a vírus mindent felkavarta most nálunk.

2020. márc. 18. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan lehetne előre tudni?
2020. márc. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felénk áprilisban szokott lenni beíratkozás. Az ovik kapuján, a városvezetés fb oldalán és helyi sajtóban is jelezni szokták, szerintem idén se lesz másképp - akár csúszik, akár nem.
2020. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Engem jobban érdekel, hogy mi lesz a nagycsoportosokkal?

Így is küldik őket suliba, vagy maradnak még egy évet? Viszont, akkor hogy lesz hely a kicsiknek?

2020. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre az biztos, hogy a nyitott napok nem lesznek így márciusba megtartva.A beiratkozás időpontjai viszont még fent vannak (nálunk legalábbis a városi honlapon).Nézd meg a ti városotok honlapját is, ha több ovi van akkor az utca alapján megtalálod hova tartoztok,mikor lenne a beíratás(mire tervezték) és valószínűleg ha tolnak rajta akkor arról is fog bejegyzés születni, na meg közben biztos tudsz védőnővel beszélni, esetleg elérsz valakit az óvodában.
2020. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a kapura ragasztják ki a tudnivalókat. Ebben a helyzetben nem tudom hogy lesz, mert be vannak zárva, nem tudom, hogy bárki is bemegy nyomtatni papírt vagy bármi. Viszont az óvoda kötelező, ezért biztosan meg lesz a módja (kötelesek lesznek) jelentkezni, hogy mi lesz később. Mi is épp jelentkezés előtt vagyunk, már 2 hete leadtuk az évközi felvételt, de így szeptemberig nem lesz ovi az tuti..
2020. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. A honlapon nincs semmi sajnos. De reméljük ez legalább az óvodásokra nem hát ki negatívan. Halasztott kezdés, későbbi iskolakezdés... Nettó baromság lenne.
2020. márc. 19. 09:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk megjelent a községi tájékoztatóban hogy lesz beíratás, de a szokásos 2 hét helyett 1 hét alatt kell jelezni!
2020. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván csúszik, szerintem ez egyértelmű. Lehet hogy nyárra.
2020. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!