Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy viseltek hogy nem kisérhe...

Hogy viseltek hogy nem kisérhetitek be a gyereket?

Figyelt kérdés
Az alvós plüsst is bent kell hagyni...
2020. aug. 28. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk nincs ilyen. Maszkban be lehet kísérni, az alvókát is hozzuk-visszük.
2020. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk sincs ilyen.Bekísérhetjük egyenlőre a maszkra is csak annyit mondtak,ha valaki használja oké, ha nem használja úgy is oké.Alvókás állat 1db vihető és hozható is.Annyit mondtak gyakrabban legyen fertőtlenítve.
2020. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mi is beengedjük az anyukákat, apukákat.
2020. aug. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
A lányom nagycsoportos lesz. Költöztünk, ezért sajnos ovit kellett váltani. Aggódom, mert nem mehetünk be. Ha a régi oviról lenne szó,nem elném meg tragédiaként, de így nem vagyok nyugodt. Minden új lesz neki, és még be sem kísérhetem.
2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szerdán kiadtak egy közleményt, 1 szülő kísérheti a gyereket. Alvókára nem volt írva semmi.

Most az ÁNTSZ szerinti kiadót rendelethez módosították. Ovi ajtóig mehetek a gyerek bevihet 1 alvokát de pénteken hizhatja csak haza.

Tudom kár sírni ez a helyzet, de ez olyan rossz...

2020. aug. 28. 13:12
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Mi covid nélkül is mindig is bent hagytuk az alvós plüsst. Itt be lehet kísérni a gyereket. Oviban, főleg kiscsoportban még nem lehet elvárni szerintem h az ajtóból önállóan bemenjen az előszobába, levetkőzzön, mindent a helyére tegyen aztán bemenjen maga a csoportszobába (nálunk a kicsik közül van ki fel sem éri a szekrényét még). Ez túl sok.

Max azt tudom elképzelni h egész reggel ott áll egy óvónő aki segít minden gyereknek. Úgy még ok a dolog, mert a szülő az ovi előtt is el tud búcsúzni a gyerektől és utána ugyanúgy át tudja adni mintha a csoportszoba előtt lennének.

2020. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ovis gyerekem, így nem ertem. El mondanatok ez miért olyan nagy baj? Nekünk az ovi anno úgy volt, hogy a folyosó végén volt a terem. Nem teljesen mindegy hogy 5-10 m-rel előbb vagy később kapja meg a gyerek a puszijat? Mert nalunk anno kb úgy volt, hogy átvettem a benti cipőmet és usgyi be. Vagy anya vagy az óvó néni segített, attól függ, anya sietett e. Szoval ha ezt nezem ez inkább az óvó néninek szívás hogy minden gyereket neki kell öltöztetni. Vagy hogy van manapság?
2020. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pl nekem most kezdi a kicsi a bölcsit. Bemehetek 4 napig. Nem is szeretném húzni a beszoktatás mert 7.étol dolgozok de azért nem mindegy hogy meddig kiserhetem a gyereket. Az alvoka meg azért gond, mert hogy magyarázom el a 2 éves gyereknek hogy hagyja bent amikor este is azzal alszik
2020. aug. 28. 13:27
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk nincs ilyen korlátozás. Pl. most kezdi az óvodát a kislányom, 2 napig én szoktatom be. Szó sem volt róla, hogy bármi korlátozás lenne. Maszk persze lesz nálam, ha netán föl kell venni.


8-ra:

Javasold neki, hogy legyen egy benti meg egy otthoni alvóka külön. Egyébként én se vinném haza naponta, csak ha kitisztítanám, vagy őszi/téli/tavaszi szünet lenne. Mondd meg, hogy az otthoni alvókát nem lehet bevinni, válasszon egy másikat óvodába (vagy bölcsődébe, ha oda jár).

2020. aug. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Azért az alvókás dolog nem ilyen egyszerű. A gyerek este is azzal alszik, mióta megszületett. Sőt ha szomorú vagy megsérül is azt szorongatja. Én biztos nem hagynám bent. Nincs ilyen, hogy válasszon másikat... Még mosásra elvenni tőle sem egyszerű.

Bemenni nálunk se lehet, csengetni kell és kijonnek.

2020. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!