Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Decemberben lesz 3 éves a...

Decemberben lesz 3 éves a gyerkőcöm. Eddig úgy volt hogy januárban kezdi az ovit de elfogunk költözni ahova költözünk ott meg azt mondta az ovi hogy fullon vannak, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az itteni ovival azt beszéltük hogy a téli szünet miatt majd januárba fog kezdeni, de mi most költözünk fel Pest mellé, de az ottani ovi szerint majd csak szeptembertől lesz ovi köteles. De olyanokat olvasok hogyha nem kezdi el időben az óvodát akkor meg is büntethetnek. Járt már valaki így ? Mit tegyek?

2020. nov. 23. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A te gyereked azért mert decemberi, évvesztesnek számít. Amelyik év aug 31. Ig betölti a harmadik életévét onnan ovodaköteles. Tehát a te gyereked csak jövő év szeptembertől lesz az. Ahol van hely , ezek szerint a másik helyen lett volna, fel vehetik már ha van helyük és 3 éves.

Az én kislányom októberbe lett 3 , csak jövő szeptembertől vihetem én is. Tele vannak itt is az ovik.

2020. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódok. Attól tartottam,hogy valami peres dolog lesz ebből. Mintha nem járatnám rendesen . Nagyon szépen köszönöm a válaszodat
2020. nov. 24. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2017. decemberi a lányom és óvónő vagyok, így extrán érintett vagyok. 😄 Szeptembertől lesznek óvodakötelesek a gyerekeink.
2020. nov. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
A lányom januári, szeptemberben kezdheti csak az ovit, itt Bp. mellett minden ovi fullon. De legalább a bölcsiben maradhat addig.
2020. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!