Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mekkora értékben illik ajándék...

Mekkora értékben illik ajándékot venni év végén az óvónőknek?

Figyelt kérdés

Kislányom most járta a kiscsoportot, igaz sokat hiányzott a zárások és összevont csoportok miatt, de év végére mégis gondoltam valami apró ajándékot.

Valami kis cserepes virág elég?


2021. máj. 19. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja igen és ha nem lenne évzáró, mikor adjuk oda nekik?

Nagyon ritkán tudom egyszerre elkapni mindkettőt és a dadust is. Csak adjam be utolsó napokban a gyerekkel együtt?

2021. máj. 19. 13:59
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Óvónő vagyok, teljesen őszintén megmondom, hogy a sok pici cserepes virággal sosem tudtam mit kezdeni. Bent cicáink vannak, semmilyen növényt nem tartunk, a kert meg tele van így is, az általam választott és ültetett növényekkel. Én ezeket mindig odaadom valakinek, egyszerűen teljesen felesleges. Többre értékelek egy tábla csokit, képeslapot vagy egy fényképet a gyerkőcről. De egyébként akkor sincs semmi, ha nem kapok ajándékot, általában már 2-3 hétre rá nem tudom megmondani, kitől kaptam valamit. 😊 Ne görcsölj ezen szerintem.
2021. máj. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedben nem vennék semmit, csak megköszönném a munkájukat. Mai világban már nem divat megajándékozni a pedagógusokat, meg egyébként se tudják hova rakni az ajándékokat a rendezvény közepette. El fog kallódni, és utána csak a sértődősködés lesz az egészből.
2021. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szmk-sok szoktak valami közöset kitalálni.
2021. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is óvónő vagyok. Elég valami apróság, ha mindenképpen szeretnél ajándékot adni. Én nagyon szoktam örülni, amikor a gyerekkel közösen készítenek nekem valamit. Nálunk a szülők vagy odaadják az egyik óvónőnek az ajándékokat, hogy adja át a többieknek, vagy egyikünknek délelőtt, másikunknak délután adják át.
2021. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
miért nem fog össze a szülői közösség, és vesztek valamit közösen?
2021. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a csoki. Tanár gyerek vagyok. Szerettem a sok csokit, amit anyaek kaptak 😂😂
2021. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os: Mert a karácsonyi ajándékon is cicaharc volt, nem merem feldobni :D

Köszönöm az ötleteket!

2021. máj. 20. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
ja a többi anyukát ennyire érdekli mit kap az óvónéni, hogy össze is vesznek rajta? ilyenekkel én se közösködnék. vegyél neki könyvutalványt
2021. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!