Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nál-atok is cserélgetik az...

Nál-atok is cserélgetik az óvónőket?

Figyelt kérdés
Én most szembesültem vele (beteg volt a gyerek), hogy a 2 óvónéninkből az egyiket lecserélték, maradt az oviban, csak másik csoportban (az én lányom a németes csoportba van, őt az angolosba tették, oda már a beíratkozás 2. órájában nem volt hely, kicsit "elit" csoport). Nagyon nem örültem neki, mert ez az utolsó éve, nagycsoportos, de ez a kisebbik baj, a másik, hogy az új óvónő egy másik oviból jött városon belül, de olyan szinten ellenszenves, hogy ha beíratás előtt találkozunk, mindegy lett volna hova kerül a gyerek, csak mellé ne... tenni nem sok mindent tudok, erre az egy évre nem fogom átíratni, de nagyon el vagyok keseredve... ez mennyire általános?
2021. szept. 23. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg hogy a gyereknek legyen szimpatikus. Nekem se volt anno szimpatikus az egyik óvónő, de a lányom szerette és ez a lényeg.
2021. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ellenszenves neked még nem jelenti azt, hogy rosszul is bánik a gyerekekkel. Például anyukámat emlékszem a hideg rázta a kedvenc óvónénimtől,mert ilyen kis inci finci fiatal volt, anyukám meg ennek a szöges ellentettje. De én imádtam azt a nőt mert nagyon nagyon kedves volt, mindig játszott velünk ha úgy adódott és alvásnál mindig felváltva simizte a gyerekek fejét, aki igényelte.
2021. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az én lányom nagyon barátkozós, ritka, ha nem kedvel valakit, igazából nem is tudok hirtelen ilyet mondani. de ez a nő, folyton az az erőltetett bájvigyor van a fején... brrr
2021. szept. 23. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hát lehet a lányodnak jó lesz attól te úgyis csak akkor találkozol vele amikor viszed meg hozod a gyereket, meg az az 1 év már nem sok.
2021. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A lányomnak 4 év alatt 5 óvónője volt, a fiam a lányom 4. évében csatlakozott hozzájuk, a mostani a 3. éve, idén megint van új óvónő.

De nálunk az az ok, hogy az egyik fix óvónő (aki idén ment nyugdíjba (állítólag)) bántotta a gyerekeket és aki szólni mert erről a vezetőnek annak mennie kellett...

2021. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik gyereknél sok óvónőváltás volt (egyik nyugdíjba ment, kettő költözés miatt váltott munkahelyet, egy terhes lett), a másiknál, ugyanabban az oviban, meg végigvitte őket. Nagyjából minddel elégedettek voltunk, szerették az ovit. (Aki nyugdíjba ment, pár évre rá visszajött besegíteni, még mindig emlékezett a gyerekeimre.)
2021. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak 4 év alatt 3 óvónője volt.

De most olyan kevesen vannak az óvónők, hogy az igazgató is gyerekere vigyáz sőt még a konyhásnéni is.

Ha mindegyik normális a gyerekemmel akkor nekem mindegy hány óvónője van.

2021. szept. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!