Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szörf cipőként árult cipőt...

Szörf cipőként árult cipőt ciki bevinni az oviba benti cipőnek?

Figyelt kérdés
Jó kis puha, de kellőképp vastag talpa van és fekete-rozsaszín enyhén lyukacsos a felső része. Így gondolom hogy délutánig kényelmes, szellős viselet lenne a gyermekemnek, de azt nem szeretném ha kinevetnènek érte.
2022. jan. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy az ovisok ismernék a szörfcipő fogalmát, ebből kifolyólag az átlag ovis nem fogja kinevetni azért, mert szörfcipő...

De abban nem volnék biztos, hogy ilyen hosszú távra kényelmes és megfelelő viselet.

2022. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
A sok mackónadrág és tüllszoknya mellett szerintem nem fog kitűnni (nálunk elég szélsőségesen öltöznek néhányan, onnan a példa)
2022. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vinnék ilyet. Inkább valami szandált vigyél, az szellősebb és tartja a lábát is.
2022. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább slipstop, bőr mokaszin vagy a Superfitnek vam ilyen benti félcipője ha szandált nem akarsz. Nem azért mert a szörfcipőben kinevetik, hanem mert az egy strandra tervezett lábbeli, én sem szívesen hordanám itthon fél nap hosszat.
2022. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Tönkrevágja a lábát.
2022. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!