Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogy szokta meg a gyermek az...

Hogy szokta meg a gyermek az óvodai ott alvást?

Figyelt kérdés

Most kezdtük az ovis ott alvást, és érdekelne, hogy másoknál hogy ment ez a dolog.

3 napból 3-szor sírva ébredt, ma azt mondta, hogy kirakták egyedül egy másik csoportba, a mesét sem hallotta a gyermek.


Valaki nyugtasson meg, hogy nem mi vagyunk az egyedüliek így, és hogy teljesen normális ez a másik csoportban alszik megoldás. ☹️



#óvoda #Ovis alvás
2022. jan. 12. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Akkora stressz volt számára, ami rányomta az egész napjára a bélyeget. Már a bölcsiben sem mindig aludt el. Ezért délben hazaviszem.
2022. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért alszik a másik csoportban?
2022. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ilyenkor örülök, hogy engem olyan oviba járattak, ahol alapból nincs ott alvás... 12-13 körül viszik haza a gyerekeket még most is. Az enyém is oda fog járni.
2022. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem tudott aludni, ha már megmozdult veszekedett vele az óvónő, szóval mozdulatlanul csukott szemmel kellett feküdnie 2 órát.
2022. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is vannak, akik nem tudnak aludni vagy hamar felébrednek, de egyáltalán nem ilyen megoldással kezelik, mint nálatok...... Nálunk egy óvónéni foglalkozik addig a gyerekkel, könyvet olvashat vagy hasonló. Talán ő is átmegy addig máshova játszani, de nem marad ki a közösségi dolgokból (pl mese). Nekem furcsa ez az "elzárás" megoldás nálatok.
2022. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első napokban nehezen aludt el, de az óvónéni simogatta, aztán elaludt. Semmi probléma nem volt. Amúgy az engem is érdekelne, miért tették át másik csoportba? Ilyenről nem hallottam. Bölcsiben szokott olyan lenni, hogy ha nem akar aludni a gyerek, akkor vele félre vonulnak és játszanak vele, illetve ott is próbálják altatni, simogatni.
2022. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért tették külön, mert felébredve sír.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Sokat segítetek vele!

2022. jan. 12. 20:21
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig ebéd után volt hazahozva, de sajnos muszáj dolgoznom.

Itthon vagyok home office-ban, de 8-12ig nem tudtam felállni sem, mert a délelőtti szüneteimet arra használtam egyben, hogy hazahozzam és elaltassam. :(

2022. jan. 12. 20:24
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as szuper vagy, de vannak olyan anyukák (bármilyen hihetetlen 😒), akik nem tudják elhozni ebéd után mert dolgoznak. Nahát hogy mik vannak, nem is gondoltad volna mi?
2022. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!