Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis ágynemű lehet sima polár...

Ovis ágynemű lehet sima polár pléd huzat nélkül?

Figyelt kérdés
Van több kedvenc baba plédünk, amik pont ovis méretűek. Nem szeretnék sem leégni, sem túlzásba vinni a vásárlást.

2022. aug. 9. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát engem nem érdekel, hogy lehet vagy nem én azt viszek mert itthon is az van 19 fokban is izzad, az oviban meg szauna van nem viszek vastagabbat, mert megsül.
2022. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Intezmenytol fugg, nalunk lehet, abban alszik a gyerek, amiben akar. Plusst is vihetnek alvashoz, sajat parnat, kisparnat, stb.


De az teny, hogy klima nincs nyaron, rohadt meleg van, telen meg a futes miatt van iszonyatos hoseg, szoval nalunk altalaban a gyerekek huzattal takaroznak, ha takaroznak.

A polar pledek pont, hogy nagyon melegek szerintem, de egyebkent meg kell kerdezni, hogy mi a szokas.

2022. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is télen-nyáron csak a huzattal takaróznak, nincs benne se pléd, se paplan.
2022. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem kaptok paplant? Mi igen és csak huzatot kell vinnünk, meg sarkán gumis lepedőt.
2022. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kapunk paplant. Vékony plédjeink vannak, nyáron itthon is azt használjuk, persze épp hogy a derekára rádobva a gyereknek, ha elviseli. Annyit tudok, hogy az ovis fektető is a régi fajta csővázas, amire a gumis sarkú nem jó, inkább gumis lepedő megy rá.
2022. aug. 9. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!