Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az anyukáról?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag jómódú anyuka most tavasszal szülte harmadik gyermekét. A nagyobbik még covid alatt is végig járt oviba, most nyáron a dolgozó szülőknek fenntartott ügyeletben is hordta őt oviba. Így a nyári szünet a gyereknek jóformán 3 hét ha volt.

A középső úgyszintén végig járt bölcsibe 2 éves korától egész nyáron.

Mindeközben anyuka otthon babázik és csavarog. Kimondta hogy nehéz neki otthon három gyerekkel jóformán nem bír el velük.

Kimondta hogy fél a nyári szünettől és várja az ovi kezdést.


2022. aug. 18. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 Menőcsajszi72 ***** válasza:
40%
Szánalmas...
2022. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
82%
Semmi. Az ő dolga
2022. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
80%

Semmit. A gyerekek jó helyen vannak, nem az utcán. A gyerekeknek is jobb.

Olyan nagyon jómódú nem lehet, ha államiba járnak a gyerekei.

2022. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk nem volt olyan kikötés, hogy nyáron csak dolgozó szülő hordhatja a gyerekét. Valószínűleg a gyerekeknek van mit enniük, van komfortos szobájuk, normális ruháik, szabadidős tevékenységeik, amit sok szülő viszont nem tud biztosítani.


De ezek szerint akkor kisbabával otthon lenni kevesebbet ér, mint dolgozni. Akkor meg miért vannak itt sokan felháborodva, hogy ha valaki azt mondja, hogy otthon mereszti a seggét 2-3 évig? Hányan babáznak és csavarognak, míg a férjük gürizik. Róluk mit gondolsz?

2022. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 A kérdező kommentje:

Bölcsi az magán!

Én is itthon vagyok kicsivel, de eszembe nem jutott a nagyot vinni nyáron oviba. Nem nézem le az otthon babazast csak visszatetsző hogy szüli a harmadikat miközben a másik kettőtől szabadulna (nagyobbik nem szeret oviba járni). Azt mondta anyuka hogy reggel sok a hiszti.

2022. aug. 18. 22:22
 6/88 anonim ***** válasza:
79%

Ez miben másabb, mint aki az első gyerekével babázik es csavarog?

Ha van ovi meg bölcsi akkor miért ne adhatná be őket? Ott legalább van kivel játszani.

2022. aug. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
76%

Semmi, maganugye.

Viszont az ilyen undorito nemberektol mint te aki masok eletvel foglalkozik, hanyok 🤮

2022. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:

A hozzászólást nem értem hogy már május végén azon retteg, mi lesz nyáron abban a három hétben? Ennyit nem ér meg a gyerek egy évben?

Bocs nekem ez teljesen nonszensz, lehet belenyúltam és csak én szeretek a gyerekeimmel lenni. :)

2022. aug. 18. 22:27
 9/88 anonim ***** válasza:
63%

En is vittem.

Neki mar kellett a tarsasg amit en nem tudtam olyan szinten megadni.

Miert lenne gond? A gyerek orommel megy varja az ovit a pajtasokat akkor ez inkabb jo mint egy idegbeteg anyaval otthon ..

2022. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenki lehet szuperanya.
2022. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!