Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónőknek mit adtok karácsonyra?

Óvónőknek mit adtok karácsonyra?

Figyelt kérdés

Ez az első év, hogy egyénileg adunk ajándékot. Szerintem baromság, mert közösen sokkal jobb, értelmesebb ajándékot lehetne adni jóval kisebb anyagi ráfordítással, de a csoport fele nem akar közösködni, így a másik fele is maradt abban, hogy mindenki oldja meg maga. Így még nem jártunk, pedig harmadik gyerek, de a többieknél alap volt, hogy összedobjuk a pénzt ajándékra.

Ugyhogy most itt vagyok, 2 óvónőt és 2 dajkát kellene megajándékozni. Valami értelmessel vagy legalább hasznossal, aminél nem gondolja hogy bár inkább ne adtam volna semmit. És persze ne kerüljön egy vagyonba.


2022. nov. 21. 12:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Minek nekik ajándék?

Amúgy ha óvónő lennék, megbolondulnék, ha 1 haszontalan szirszar helyett 15-öt kapok.

Na mindegy. Fogyó dolgot vinnék, ha muszáj. Csoki, süti, marcipán, ilyesmi.

2022. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Nem vagyok buzgómócsing anyuka, kapnak pedagógusnapra.
2022. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Tavaly sem vettem semmit, idén sem fogok. Van két óvónő és két ped asszisztens, most tényleg mindegyiknek kellene venni vmit? Max, ha néhány szülő kitalálja, hogy közösen vegyünk vmit, de egyedül biztos nem. Ja, és akkor ott a másik gyerek, aki bölcsis, a kisgyerek gondozóknak is kellene?
2022. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Én sem adnék szívem szerint (mármint adnék, mert szeretek ajándékozni, de sajnos nagyon szűkös a keret), de ha a karácsonyi ünnepségen 23 gyerekből 20 ad ajándékot, akkor hogy veszi ki magát, ha az enyém nem ad? Még azt hinnék, hogy nem vagyok elégedett a munkájukkal.

Pont nem szeretnék haszontalan szirszart. Nyilván a legjobb valami utalvány lenne, de 5000 alatt azt nagyon kínos adni. És az 5000 is az alja már. De az 20 ezer Ft a négy embernek plusz valami apróság mellé.

2022. nov. 21. 12:17
 5/28 anonim ***** válasza:
99%

Óvó néni vagyok.

Szerintem a legjobb ajándék egy doboz szaloncukor, amit valószínűleg szétoszt majd az óvó néni a gyerekek között. 😊

Személyes ajándékként pedig egy rajznak is nagyon örülünk.

2022. nov. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Mi tavaly csoportban adtunk, azt hiszem valami teaválogatást(meg voltak akik maguk külön is)+ még valamit, de már nem emlékszem mit.Én beadtam a csoportosba és ennyi úgy fejenként került valami 600ft körülbe és szerintem nem is örültek volna ha 24 gyerek külön ajándékozza őket.
2022. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

És miért fontos, hogy veszi ki magát a dolog? Felnőtt ember vagy, sz*rd már le, engem sem érdekelt, más gyerek vitt-e (mindig van, aki visz, még Húsvétra is).


Gondolod, bunkók lesznek a gyerekeddel, ha nem kapnak tőled is egy zacskó kekszet?

2022. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem közösen vesz ez a huszon X ember? Akkor nem kéne több ezret beadni, ha már nagyon akartok adni (amivel nem értek egyet, de mindegy).

Azért 5000 Ft szerintem nagyon sok egy ajándékra.

Ha többen összefogtok, meg kevesebbet kell beadni fejenként, és nem csak egy bonbonra fog telni, így nem kell hazavinnie 20 darab Raffaellot.

2022. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Megvárom, hogy ő mit ad és utána döntök.
2022. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Én a közös ajándék híve vagyok. Működött bölcsiben, a nagyobb gyerekek ovis caoportjában és iskolában is. Itt a többség inkább maga akarja megoldani.
2022. nov. 21. 12:30
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!