Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Júniustól tényleg kezdheti az...

Júniustól tényleg kezdheti az ovit a kislányom?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz 3 éves és én úgy tudom hogy nyáron olyan augusztus körül szokott lenni leállás bölcsi oviba is és szeptberben kezdődik az újabb nevelési év. Azt jelenti hogy júniusban kötelező kezdenie az ovit vagy szeptembertől van a beszoktatás? Falun élunk itt egy ovi van. Én úgy gondoltam majd szeptembertől kezdi de anyósom szerint bolcsisnek kéne addig lenni 2 hónapig már akkor beszoktatások vannak.

Tudom hogy áprilisban lesz a beiratás. Még nem szobatiszta sajnos minden másban szépen fejlődik.


2022. dec. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem érdeklődsz az intézménynél?
2022. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeptembertől kötelező neki.
2022. dec. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk maximum azt a gyereket veszik be aki bölcsödés, azokat átadja az egyik intézmény a másiknak betöltött 3 évtől.De aki szeptembertől óvódaköteles és előtte nem jár bölcsödében azt csak szeptember 1-től fogadják.
2022. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg lennék lepődve, ha kezdhetné. Eleve júniusig van normál ovi, utána nyáron már csak gyerekmegőrző funkciót tölt be, jellemzően összevont csoportokkal, helyettesítésekkel a nyári szabadságolások miatt.

Szeptembertől lesz oviköteles.

2022. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ahoz h június elején kezdje az ovit idén áprilisba be kellett volna iratnod.
2022. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem egyszerűbb felhívni az ovit, mint kiírni ide egy kérdést?
2022. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az òvodakötelessèg nem 3 èvesen kezdôdik napra pontosan.

Azèv szeptemberben, amelyik elôtt 3 èves lesz.



Ùgyh cèlszerû lett volna bölcsibe íratni.


( nàlunk mondjuk minimum 1 èvvel koràbban kell, hogy esèly legyen a helyre)


Júniusban nincs beszoktatàs nàlunk.


De hívd fel, nàlatok hogy is van ez..!

2022. dec. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szeptembertől kötelező, júniusban nem veszik be, mert nyáron csak ügyelet van. Bölcsibe tuti nem veszik be két hónapra, nem is értem az anyósod hogy gondolta ezt. Ha júniusig meg tudod oldani a felügyeletét, akkor várjátok ki a szeptemberi kezdést!
2022. dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt már egyszer kérdezted. Jó tudom persze nem te voltál. Akkor is el lett mondva hogy a nevelési év szeptemberben kezdődik. Nyáron senki nem tudja és akarja beszoktatni a gyereket, mert örülnek ha végre levegöhöz jutnak. A volt nagycsoportot kell lezárni minden adminisztrációs feladattal együtt. Festés van, meg nagytakarítás nyáron Áprilisban beiratod, szeptemberben már mehet.
2022. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2022. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!