Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fűtenek nálatok az óvodában?

Fűtenek nálatok az óvodában?

Figyelt kérdés
Nálunk reggel van minimális fűtés, mikor sok esetben 20ig se megy fel a hőfok aztán annyiba marad. Délutánra 17-18 fokig lemegy. 1 órara kapcsolnak fűtést…
2022. dec. 6. 15:11
 1/7 anonim válasza:
75%
Siralmas, ami ebben a országban megy. Nővérem már be sem viszi az óvodába a gyerekeket, mindegyik beteg állandóan.
2022. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én óvónő vagyok. Napi szinten reszketek. A hasam alja folyamatosan nyilal pedig már bélelt cipőm van váltónak. Fel vagyok fazva, folyamatosan dugul az orrom már hetek óta. Ezért kell szülni… hogy ilyen körülmények köze mehessen az ember gyereke. A ma reggeli hőfok 14 fok. Kiváncsi leszek 1 óra alatt mennyire fog felmelegedni….. :)
2022. dec. 7. 07:21
 3/7 anonim válasza:
100%
Szörnyű...és ilyen körülmények között vannak a gyerekek, dolgozók. :(
2022. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező 14 fok van a csoportban? Az nem létezik és a fenntartó illetve a vezető nem tesz semmit? Bár ha te munkaidőben gyakorizol a gyerekek között akkor nem csodálom hogy a fűtésre is carik. Ebben alszanak a gyerekek? Szerintem ez csak a napi hergelő kamu kérdés. Jelentve.
2022. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen reggel 7kor annyi volt! És csak utána veszik fel és 1 óra alatt felfű ameddig felfűt úgy hogy 2re van tekerve a radiátor!! És igen ezt a fenntartó és a vezetőség mondja.

És nem a gyerekek közt gyakorizom, hanem van Nekem is szabad idom. Bárcsak hergelő lenne. Én csak érdeklődtem hogy máshol is ilyen e helyzet.

2022. dec. 7. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 22 fokban állapodott meg az óvoda esaz önkormányzat. Annyi van is mindig.
2022. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 22-4 fok van, kellemes… eddig pokoli meleg volt, folyton átöltöztették őket, mert izzadtak.

Elsős fiamnál iskolában meg 25+

Rövid ujjúban ül mindenki… melegük van, nem is egészséges.

2022. dec. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!