Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mire utalhat az, hogy az...

Mire utalhat az, hogy az ovisomnak visszaesett a beszéde az oviban miután több mint 1 hónapig nem járt?

Figyelt kérdés
Óvónő elkérte tőlem a fejlesztői papírjait is. Ezek szerint nem tűnik normális állapotnak.
2023. jan. 9. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Hogy otthon nem volt vele erdemben foglalkozva ?
2023. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itthon szerintem többet beszélünk vele, mint az oviban, mert ott több gyerek is van és velük is foglalkozik az óvónő. Lehet, hogy nehéz volt neki visszaszokni megint.
2023. jan. 9. 12:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg kb. ez idő alatt kezdett el dacos lenni, mindenre nemmel reagál. Ha igent mondok nemet mond és fordítva. Nem akarom ezt, nem akarom azt. Ezt azelőtt nem csinálta.
2023. jan. 9. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell rázódnia, adminisztráció miatt is elkérhette az óvónő a papírokat. Ha otthon nem esett vissza, csak az oviban, akkor nagy baj nem lehet.
2023. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy visszaesett? Nem akar megszólalni vagy nem érthető amit mond?

Nálunk vegyes csoport van, a lányom 3 éves, egy szót rosszul mondott ki, amiért a nagyobbak kinevették, azután nem szólalt meg 2 napig az oviban.

2023. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván otthon nem kell törekednie a gyermeknek a helyes mondatalkotásra, hiszen anya,apa, fél szóból is kitalálja, hogy mit akar.
2023. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: lehet én vagyok a rossz szülő, de én valahogy sose értettem meg fél szóból a gyerekem. Nem azért, mert nem akartam, egyszerűen tényleg nem értettem, és volt (nem sokszor azért), hogy mondtam olyat, hogy egyszerűen nem értem, beszélj érthetőbben (erre így nem vagyok büszke). Mondjuk megtanult korához képest olyan tisztán beszélni, hogy mindenki csak les...
2023. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!