Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Másnál is így van az óvodában?

Másnál is így van az óvodában?

Figyelt kérdés

Kezdem hülyén érezni magam.

Másnál is a szülők adnak be pénzt arra, hogy kifessék az óvodában a csoport szobát?

Domestost és kukás zsákot kell nálatok bevinni?

Az alap havi tisztasági csomagon kívül?

Ami havonta 4 tekercs wc papír, egy csomag szalvéta, folyékony szappan, fogkrém, egy csomag 100-as zsepi. (Ha egy kicsit is taknyos a gyerek, már küldik haza) szóval zsepit nem is értem.

Egy tekercs konyhai papírtörlő (ezt elég 3 havonta) és domestos törlő kendő.


Más óvodákban is így van ez?


2023. jan. 31. 18:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok:

2 csoport van az oviban (község), a másik óvónő kérte, hogy minden gyermeknek legyen saját ceruzája, filce a foglalkozásokhoz, amiket a dobozukban tárolnak (jelükkel ellátva), de egy egyszerű színezéshez van közös eszköz. Ez szerintem praktikus megoldás, és nevelő cékzatú is (vigyázzak az én személyes tárgyamra, vegyem észre a másik eszközét és adjam vissza).

2023. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 havonta egy csomag zsepi es nedvestorlo.
2023. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Anno evi:

4cs pzs

10es Wc papir

1l folyekony szappan

2db fogkrem

2cs ettermi szalveta


A gyereknek kulon szines cerka a kulonfoglalkozasra es egy A4 sima spiral fuzet

2023. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk gyümölcsnap van, ugye minden nap más viszi a gyümölcsöt a csoportnak, ez havonta 1x jut ránk; illetve havi 1000 Ft-ot szavaztunk meg csoportpénznek, ebből jellemzően elmennek valami programra, fagyizni, kirándulni, ilyesmi. Ezen kívül semmit, tisztasági csomagot se, írószert és egyéb kellékeket se, kerítésfestésre és ilyen jellegű dolgokra se. Megyeszékhely, állami ovi.
2023. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ilyeneket bevinni, viszont a tisztasági csomag 8 tekercs wc papír, 1 nedves törlő, 3 csomag zsepi, 3 csomag szalvéta és 3 flakon Baba folyékony szappan.
2023. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fogkefét, fogkrémet, poharat, törölközőt, benti cipőt, tesire ruhát (még nem használta) és váltóruhát kell vinni. Náthásabb időszakban kiírják, hogy havi 1 csomag zsepit vigyünk be.
2023. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
16-os vagyok. Ágyneműt kell vinni sajátot, ez lemaradt a felsorolásból.
2023. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nem kell vinnünk itt, csak a tisztasági csomagot (3cs.pzs, 4db wc papír, 1 fogkrém, 2cs.szalvéta, meg 1 szappan)

Plusz csoportpénz van, az fél évre 3000, abból veszik a ceruzákat, papírt, stb.

2023. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Levesgyöngyöt én is szoktam bevinni,nem ad a konyha.
2023. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nálunk nincs. Havi 1000 Ft csoportpênz, és ennyi. Meg évente 2szer viszek be gyümölcsöt. Minden mást az önkormányzat fizet. Ők adják a fogkefét, fogkrémet, minden tisztasági cuccot, törölközőt, ágyneműt, tornazsakot, ovis zsákot, ajandékokat és bulit ünnepekre a gyerekeknek. Szép is lenne ha a szülőkkel hordatnák össze.
2023. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!