Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyibe kerül nálatok most a...

Mennyibe kerül nálatok most a menza?

Figyelt kérdés

Ovis menza mennyibe kerül?

3 étkezés/nap?

Szeretik a gyerekek?


Megyét is írjatok, légyszi, vagy települést.


2023. febr. 7. 07:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Fejér megye. Az oviban semennyit nem kell fizetni
2023. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

635ft

Reggelire nem tudom mennyit kapnak

Tízórait mi visszük, gyümölcs

Ebéd. Hát vannak benne olyanok, amit a fiam nem eszik meg. Pl heti 1x máj. Na akkor abból nem eszik pl.

Uzsonna meg a vicc kategória. 1/3 kifli vagy 1/4 zsemle.


A fiam 4 éves. Ebédel, utána jön is haza. Útközben megeszi az uzsonnát és hazajön ebedelni egy rendes adagot.


Jövőre ottalvós lesz, szerintem éhen fog halni.

2023. febr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

767

[link]

Ugyanazt eszi az iskolás is 940-ért, igazán az adag se nagyobb, mivel az ovis repetázhat, a sulis nem.

Nem panaszkodnak.

2023. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak nálunk ilyen kegyetlen drága? 1000 Ft/nap.

Ebben egy reggeli van, egy ebéd és egy uzsonna. Az adagok mérete mondjuk jó, de néha az óvónők mondják, hogy nem ettek a gyerekek, mert annyira rossz volt. Az egyetlen pozitívum, hogy amúgy normális ételek, sok zöldséggel.

Baranya megye

2023. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

755 Ft/nap, Budapest.

Reggeli tea/tej/tejeskavé/kakaó és valami péksüti. Kifli/briós/kalács/zsemle/kenyér. Időnként van tojás/tojaskrém/zöldségkrém/sajtkrém/sajt/halkrém/vaj/margarin.

Tízóraira gyümölcs, ezt mi visszük.

Ebéd változatos, amit kóstoltam az finom volt. Heti egyszer van főzelék, de akkor valami masszívabb feltéttel, pl pörkölt, nuggets, virsli. Aki nem eszik kaphat üres kenyeret.

Uzsonnára mindig van valami zöldség. Hagyma/paprika/paradicsom/saláta. És amit a reggelinél írtam azok a krémek közül valami kenyérrel/zsömlével/kiflivel.

Néha ezek helyett joghurt kiflivel, vagy volt már pogácsa gyümölcslével, ünnepek körül gabonapehely vagy túrórudi, pici csoki is van a menüben.

Mindenki annyit eszik amennyit akar, lehet repetázni is.

2023. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk ha nem éri el az átlag kereset nem tudom hány százalékát per fő a kereset akkor ingyenes.

Amúgy az én fiam nem panaszkodik, szinte mindent megeszik. De van olyan is aki panaszkodik hogy rossz, mert rengeteg főzelék meg risz van. És nem eszi meg az ő gyereke.

Zala

2023. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Igazság szerint nem tudom, mert kereset alapján nekünk ingyenes.
2023. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az óvodában az önkormányzat támogatja, az nálunk kb. feleannyi, mint a suliban. Pedig egyébként az óvodában főznek, és onnan viszik át a suliba, tehát ugyanaz a kaja, még az adagok sem nagyobbak.

Havi 9000-10.000 Ft körül fizetek a suliban csak ebédet. A fiam minden nap elmondja, hogy pocsék, mondjam le. De nem mondom le, mert egyszerűen nem tudom azt vállalni, hogy minden áldott nap főzzek munka mellett. Néha azért csak megeszi. Heti 3-4 alkalommal szoktam főzni, van, hogy csak levest. Meg persze hétvégén. De egyébként erősen gondolkodom, hogy le kéne mondani mégis.

A lányomnak a gimiben kb. ugyanannyi, de ő azt mondja, hogy jó a kaja. Persze ő nem is válogat ennyire.

2023. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nálunk 750 Ft volt (szeptemberben kezdte az ovit), tegnap 940 Ft-ra emelték…


Az uzsit pl. szinte senki nem eszi meg.


Ebéd is olyan, hogy heti 2x biztos, hogy éhen marad (az enyém), mert ehetetlen.. 3-kor hozom el, de már kezelhetetlen, hisztis, mert éhes.


Többen jeleztük, hogy nem kell étkeztetés, de nincs ilyen opció.

Fizetni nem kötelező, de nem vihetünk be mást, majd esznek otthon…

Már az ovi vezetőségével is beszéltünk, de semmi….

2023. febr. 7. 08:57
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát akkor ne fizesd, ha senki nem fizet, előbb-utóbb csak megunják.

Szendvicset csak tudsz csomagolni neki, nem?

2023. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!