Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ma az oviban a 6 éves fiamat...

Ma az oviban a 6 éves fiamat 2 gyerek lefogta a harmadik pedig le huzta a nadrágját és megpiszkálta a pucuját mit tudok tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Szólnod kell az óvónőknek és a másik három gyerek szüleinek. És ha megteheted, nem engeded oviba a fiadat, amíg a dolog nincs a felnőttek tudomására hozva.


Mondjuk ha ez az én gyerekemmel történik, tuti, hogy másnaptól másik oviba jár.

2023. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkel is érdemes erről elbeszélgetni otthon, esetleg pszichológushoz vinni. Ki tudja milyen traumákat okoz majd ez szegénykének...
2023. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az ovonovel!
2023. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Most akkor lány vagy fiú? Mert azt írod a fiadat fogták le, de aztán meg hogy a punciját.

Nyilván mennék azonnal az óvoda vezetőjéhez.Nem normális dolog ha egy lányt 3 fiú lefog és molesztál és az óvónők nyilván nincsenek a helyzet magaslatán ha ilyen megtörténhet..

2023. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es, nem puncijár írt, hanem pucuját.


Én saját óvódás koromból emlékszem, hogy a barátnőmmel, és pár fiúval játszottunk. Behívtak minket egy bokor mögé, hogy mutatnak valami érdekeset. Gondoltuk, valami fészek, vagy ilyesmi. De a fiúk letolták a nadrágjukat. Pár másodperc volt az egész. Az óvónők sem állhatnak ott mind a 30 gyerek mellett, lehet, hogy épp valaki orrát törölték, vagy cipőjét kötötték be, vagy rászóltak Pistikére, aki kavicsot dobált.


Kérdező, beszélni kell az óvónőkkel és a gyerekekkel, szülőkkel is.

2023. máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
5 oké valóban benéztem.Ha fiú is az óvoda vezetőjéhez mennék.Nem normális dolog az ilyen és nem, nem történik ilyen a legtöbb gyerekkel!
2023. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem mondta, hogy normális. Azt sem, hogy a legtöbb gyerekkel történik ilyen. Annyit írtam, hogy az óvónők sem láthatnak mindent, mert sokszor 2-en vannak 30 gyerekre. Lehet, hogy 5 másodperc alatt történt az egész. Miért a óvónőt kell hibáztatni? Ha épp nem látta, a gyerek meg nem szólt róla, akkor miért hibás?
2023. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Igazgatóhoz menni azonnal! Behivni a többi gyerek szüleit is.

Ovibol kiiratnam, és imádkoznek hogy le legyen törés benne emiatt

2023. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!