Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Masnal is van tehetseggondozas...

Masnal is van tehetseggondozas az oviban?

Figyelt kérdés
Az ovono szolt, hogy kikellett valasztaniuk ket gyereket az ovibol akik kiemelkedo kepesseguek es a szakszolgalat fog jarni hozzajuk tehetseggondozasra.Az en lanyom az egyik . Ez pontosan mit takar? Valakinek a gyereke volt hasonlo helyzetben?
2023. szept. 14. 16:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Kemény, hogy micsoda eltérések vannak. Felénk a lemaradó gyerekeket se tudják támogatni, nemhogy a tehetségeket kiemelni.

Megyei város.

2023. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs ilyesmi.
2023. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
10 évvel ezelőtt fiam óvodájában volt. Kreamanó foglalkozás. A kis tehetség "csírákat" gondozták.... Lányom óvodában most nem volt.
2023. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak az a szulo tud rola, akinek ilyenben reszesul a gyermeke? Nem tudom pl nalunk a tobbi szulo tud e errol vagy csak en illetve a masik szulo
2023. szept. 14. 18:17
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam ilyet. Ha egy ovis mondjuk nagyon jó úszásban, elviszik úszni, ha nagyon jó a zenében, viszik a zeneiskolába. A szakszolgálat azokkal foglalkozik akik le vannak maradva (de rájuk sincs idejük), nem a tehetségekkel.
2023. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én óvónő vagyok, nálunk nincs ilyen és őszintén, nem tudtam hogy ez bárhol is müködik gyakorlatban.
2023. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
22%
És miben kiemelkedő képességű? Mit mértek? Mi alapján? Ezt nagyon gáznak tartom, mert pont az lenne a lényeg hogy minden gyereknél a saját tehetségüket találják meg és arra fókuszáljanak. Mert lehet hogy a te gyerek kimagasló pl mozgaskoordinációval rendelkezik, a másik meg gyönyörűen rajzol, a harmadiknak meg zenei tehetsége van. A pozitív diszkrimináció is diszkrimináció ebben az esetben.
2023. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Szakszolgálatos vagyok: őszintén, még csak hallani se hallottam ilyenről! Melyik megye/város?

Csöppet fel is háborít. Alig bírjuk beosztani a gyerekeket vizsgálatra. Azok se kapják meg a kellő fejlesztést, akiknek elengedhetetlen lenne. És máshol olyan jól állnak, hogy ezen felül is van kapacitás? Küldenék inkább hozzánk az embert.

2023. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen. Soha nem is hallottam ilyenről.
2023. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
En sem tudtam, hogy ilyen van. Ma tudtam meg. Tudtam, hogy a lányom nagyon erett es gyonyoruen rajzol a korahoz kepest, akár egy oran keresztul kepes rajzolni. 20-ig osszead, kivon, nagyon szeret tanulni uj dolgokat, erdekli minden. Nagyon hamar tanul meg mindent, a cipokotest is 10 perc alatt tanulta meg. Ezeket a példákat tudom most mondani.
2023. szept. 14. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!