Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ajakherpesszel mehetnek a...

Ajakherpesszel mehetnek a gyerekek óvodába?

Figyelt kérdés

máj. 14. 04:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem, mivel fertőző.
máj. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Enyém nem mehetett.
máj. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Jó lenne, ha nem.
máj. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem kéne.
máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk nem mehetett.

Ebben csak az volt a "vicces", hogy az egyik óvónőnek is volt és úgy puszilgatta őket végig. Mindenkit befertőzött... Jobb lett volna, ha ő sem jön pár napig, de ugye ő az óvónő, rá más szabályok vonatkoznak.

máj. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5. - Hihetetlen.☹️


Ha valakinek a herpesze pl 2 hetente kijön, akkor 2 hetente nem mehet a gyerek? Ha már varas, akkor sem?


A férjemnek állandóan herpesze van, a lányom szegény szerintem tőle örökölte.😒 Bár nem 100%, hogy az neki, de szerintem tuti.

máj. 14. 06:29
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem örökíthető. Vírusfertőzés. Szimplán megfertőzhette egyik alkalommal. Szar ügy, mert innentől kiírthatatlan a szervezetéből.
máj. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

"akkor 2 hetente nem mehet a gyerek? "

Pontosan.

Ha majd nagyobb lesz és tud vigyázni, mehet, de az óvodás, kisiskolás kor NEM az.

Ugyanilyen a kötőhártyagyulladás is. Felnőttként már nem vesznek táppénzre vele, mert csak akkor fertőzés, ha belefúrod a fejed másba, könnyed törlöd mindenhova. De egy ovis azzal se mehet.

Nagyon kellemetlen a herpeszfertőzés. Kiirthatatlan, fájdalmas. Keresztre is feszítenélek, ha a mi ovinkba hoznád.

Nekem 7 éves korom óta van, évente sokszor kínoz, gyerekek születése óta rengetegszer kijött már, őket viszont eddig sikerült megóvni. 5-8 évesek.

máj. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

Nálunk az aftával voltak így. Jaaaaj, fertőző ...nem mehet. De ugye van a vírusos, meg a fizikai sérülés miatti... És ki tudja megkülönböztetni.... orvoshoz meg nem rohangáltunk 2 hetente...

Kérdező! Nekünk a külön evőeszköz, pohár vált be az oviban.

máj. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem. A kisfiam is ott kapta el, de nem csak sima ajakherpesze lett miatta, az egész szája, ajka csupa seb lett, szegény 1 hétig szenvedett, enni alig tudott.
máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!