Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti vinnétek minden nap a...

Ti vinnétek minden nap a gyereketeket magatokkal a munkahelyetekhez közeli oviba így utazna 1-1 órát vagy hagynátok a nagymamával?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem vinném, így legalább azt az egy órát is naponta kétszer együtt tölthetnénk.
2013. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így tervezem, ha újra munkába állok, de nekem nincs 1-1 órás az út és nekem nincs is közleben nagymama. Ha lenne, lehet meggondolnám.
2013. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Viszem.

Melóhelyem 25 perc kocsival,50 tömegközlekedve,melóhelynek van ovija,oda hordom minden nap,beadom meló előtt (8 óra),megyek érte meló után (fél5),együtt jövünk haza is.

Anyóshoz tudnám vinni,de inkább ovi,jót tesz neki a közösség.

2013. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha esetleg felvennék a helyi oviba is?
2013. aug. 28. 17:20
 5/10 A kérdező kommentje:

5 éves lesz decemberben

igazából nehezen bírja, mindig fáj valamilyen

ide lehet, hogy felveszik Érdre

Pestre protekcióval már akár holnaptól is

2013. aug. 28. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
vinném magammal, azt a 2x1 órát is legalább együtt töltenénk, beszélgetnénk stb... attól, hogy utazás, még lehet tartalmasan tölteni, és akkor már inkább velem legyen ha lehet.
2013. aug. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

és nem lehet neki vajon rossz, hogy 1 órát oda 1 vissza utazik, én meg 8 órát dolgozom

tehát reggel megyünk, este jövünk

:)

lehet felvennék a helyi oviba is, onnan is választ várok...

2013. aug. 29. 07:18
 8/10 anonim ***** válasza:

15:07 vagyok

Felvették volna nekem a helyi oviba is.

De egyrészt a szinvonal rosszabb (nem pest,hanem megyeszékhely ahova dolgozni járok,lakni pedig mellette kis település),másrészt inkább viszem magammal,és vagyunk együtt az utazás alatt,minthogy beadjam 7kor és csak délután fél6kor tudjak érte menni.Főképp,hogy akkor sietnem kell érte,nem tudok bevásárolni se a nagyvárosban,igy meg elhozom,elmegyünk még ahova kell,ezt szokta meg,nem panaszkodott még,5 éves.Suliba is be fogom hordani.

2013. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vinném magammal.Nem a nagymaminak szülted a gyereket, így old meg Te a dolgot nem kelle ebbe belevonni napi szinten a mamát.
2013. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs nagymama, de ha lenne sem bíznám rá. Ő nem óvoda, hanem nagyi, akinek nem a nevelés, hanem a "nagymamaszerep" kell hogy jusson.


Én viszem majd szeptembertől a munkahelyem melletti oviba a kislányom. Így együtt kelünk majd, együtt utazunk, munka után pedig megyek érte.

A nagymama ( van egy pót) pedig megmarad nagymamának.

2013. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!