Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen ruhát adsz óvodát most...

Milyen ruhát adsz óvodát most kezdő gyermekedre?

Figyelt kérdés

Milyeneket vásároltál neki?

Farmer és társai vagy inkább szabadidőruha?

Kisfiam 3,5 éves, most kezdi az ovit, vegyesen vettem neki farmert és szabadidőruhát is. Ma délután beszélgettük egy ismerős anyukával és azt mondta farmert (gombosat) rá se adjam a gyerekre, mert az óvónők nem szeretik.

Akkor mindenki gyereke szabadidőruhában jár??? Máshol is van ilyen?



2013. aug. 29. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen általában azért kérik a szabadidő nadrágotert azt könnyen le lehet húzni ha wc-re kell menni. Minden szempontból kényelmesebb neki.
2013. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran adok rá melegítőnacit, mert kényelmes, de sok olyan farmerja van, ami gumis derekú és nem gombos így könnyen fel-le tudja venni.
2013. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

én is mackónaci párti vagyok..:-))

én nem szeretem a farmert, csak ha elmegyek itthonról, így gondolom a gyereknek se kénylemes egész nap abban lennie, ezért a sok melegítőnadrág inkább.

2013. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
melegítő naci. Nekem a kisfiam már középsős lesz. Már csak 2 db melegítő nacija van. A többi nagyfiús :-) bársony, és kord nadrágok. Mind gumis derekú.
2013. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kényelmesebb neki a melegítőnadrág, de amúgy azt adsz rá amit akarsz. ;)
2013. aug. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam. Az én is kisfiam is 3,5 éves lesz lassan és most kezdi az ovit. Én utcára nem szoktam rá szabadidőnacit adni, hanem farmer, vászonnaci, vagy kordnadrág. Én sem hordok utcán tréningnadrágot. De tény, hogy az oviban kényelmesebb egy szabadidőnadrág. Még nem tudom, hogy mit fogok ráadni. :)
2013. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Melegítőnadrág. A fiam 4 éves lesz, most kezdi az ovit, de az összes melegítőnacija tavaszról már rövid neki, úgyhogy nyár eleje óta folyamatosan veszem egyenként. Mostanra van 5 db neki, remélem elég, majd meglátom, hogy hogy hordja őket. A bölcsiben volt bölcsisnadrág kintre, meg ha kellett váltó, az oviban csak az lesz, amit én a zsákba rakok...


Mi nem járunk melegítőben még a közértbe sem, sőt játszóra sem szerettem abba vinni, de bentre mindenképp azt adok, és nem farmert. Annyi, hogy nem szakadt, kinőtt "itthoni" melegítőnaci, hanem újat veszek. Inkább kevesebbet, de újat. Már az ő méretében nem is nagyon találok turiban, gondolom elhasználják az ekkora gyerekek.


Ugye egy fiúnál más mint egy lánynál, mert valószínűleg a lányomat nem fogom melegítőnaciban járatni a bölcsibe se, hanem harisnya+szoknya, vagy leggings, az már más hatást kelt. De a fiúknak nincs sok választás szerintem kényelem szempontjából. 3 farmerja van most a fiamnak, 1 kordnadrág még tavalyról. Bélelt nacit fogok még neki venni, de ennyi.

2013. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kislányomnak majd legingset veszek mert azt egyedül is feltudja venni ,illetve hüvösebb időre melegitö együtest .illetve szövetnadrágott .farmert itthonra hagyom
2013. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Farmert gondoltam ráadni, mi is most kezdünk. Szoktam látni sétáló ovisokat, a többségen nem mackónadrág van.
2013. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!