Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Milyen a textilfilc, jobb...

Milyen a textilfilc, jobb mint az alkoholos filc? Ovis jelhez kéne.

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ilyeneken nem gondolkozol? :)


Az alkoholos filccel nem próbálkoztunk :) Viszont textil filccel igen...Hát némelyiket kimostam :D Nem mindegyik bírja a forró mosást de a gyerkőccel viszont nem tudom megértetni, ha ne koszolja úgy a cuccait h, mosógép barát legyen a retek rajta :D

2013. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Vettem rávasalható jeleket is, csak gondoltam biztos lesz olyan, amelyikre csak rárajzolom (pl. alsónadrág).

Itt olvastam olyat, hogy textilfilccel csinálta valaki, ezért kérdeztem.

2013. aug. 30. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Sima mezei alkoholos filc. Ennyi. Ne költs többet rá! Egy idő után kikopik akármelyik filc is. De gondolj bele, belevasalod a jelet, aztán meg ha véletlen el szeretnéd ajándékozni, vagy adni a gyerkőc ruháit.......
2013. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkoholos filc. Én kaptam ajándékba egy ismerős családtól sok-sok ruhát, ők alkoholos filccel jelölték meg az ovis ruhákat.
2013. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Évek óta alkoholos filcet használok mindkét gyereknél. 1x érdemes egy jó minőségűt megvenni és az nagyon hosszú időre elég. Jó pár mosást kibír, fakulás után pedig újrarajzolom.

Mindig van egy a táskámban, hogy ha otthon elfelejteném valamibe belerajzolni, akkor az oviban még mindig tudom pótolni :)

2013. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, akkor sima alkoholos filc.

Még meglátom, hogy mibe vasalom bele a jelet és mibe rajzolom.

2013. aug. 30. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!