Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodátokban vannak fiúk...

Óvodátokban vannak fiúk harisnya+rövidnaciban?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan fura.. A mi ovinkban egy gyereket se láttam még ilyen szerelésben.

2013. szept. 17. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
biztos nem öltöztetném igy a fiamat de még a lányomat sem szerintem.
2013. szept. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem tök mindegy. A lényeg, hogy ne fázzanak meg. Az, hogy divatos-e vagy sem, ez nem érdekelne ebben az esetben. Kényelmes legyen, tudjon benne játszani. Én nem adtam még így rá ruhát, de ha más adna, adjon. Lényegtelen.
2013. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Jesszus, micsoda öltözék ez? Ovisra már nem is adok harisnyát, csak térdzoknit, nadrágot, ha hideg van, vagy bundás overallt, de harisnyát rövidnadrággal? Szerintem sokkal nehezebb kezelni pisiléskor, igazgatni, húzogatni, mint egy sima nadrágot.
2013. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Sok kisfiú van így öltözve télen. Hülyén néz ki, de praktikus. Ha kimennek, csak fölé húzzák a nadrágot. Úgy mint a lányok.
2013. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk vannak ilyen kisfiúk az oviban. Szerintem nem néz ki hülyén, és tényleg praktikus, de az én gyerekem utálja a harisnyát.
2013. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

nálunk a bölcsiben és az oviban s szoktak így lenni fiúk, sőt, a bölcsben kifejezetten kérték, hogy harisnya legyen a gyereken télen, mert odabent ebben van, és amikor kimennek, csak ráhúzzák az overallt.

Szerintem praktikus, és ha odafigyelnek a stílusosságra nem feltétlenül néz ki bénán. Nagy hidegben én is ráadtam a fiamra a harisnyát (3,5 éves), bár kétségtelen, hogy utálta, ezért is vettem neki inkább fiú-legginseket, sztreccses anyagú pamut nacik, vagy licra-szálas vékony farmeranyagok, keskeny szabással, nagyon vagány mind és könnyebb kezelni mint a harisnyát. Ezekkel nincs gondja, kiváltottam a harisnya-dolgot és szerintem eggyel normálisabban néznek ki, mint a harisnya+rövidnacik.

2013. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Off: Utolsó (14:42-es): Hol vetted a fiú leggingseket? Én is olyat szeretnék venni a kisfiamnak, mert azt legalább fel tudná venni egyedül is, nem úgy mint a harisnyát.
2013. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban még nem láttam fiút így öltöztetve.
2013. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálunk (megyeszékhely) kifejetetten így kérik

lehet,hogy bénán néz ki,de nekem fontosabb,hogy ne fázzon meg a fiam,mint hogy hogy néz ki

így rövidnaci le,overall fel,hamar megvan és nem fázik meg

2013. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nálunk is vannak, és nem tudom mi a gáz benne, ez olyan maradi gondolkodás.

Csajokon a nadrág gáz! Illetve már jó ideje nem...


Sport divat ügyben egyébként kifejezetten divatos lett, hogy a futónadrágot átnevezik futóharisnyának, és mindkét nem egy hagyományosabb jellegű rövidnadrágot vesz fölé. Idén már idehaza is egyre többet látni, főleg aki Margit sziget felé is jár.


Szóval ez is csak nézőpont kérdése, lehet, hogy szokatlan, de attól még nem béna.


lehet jó is

[link]

vagy kicsit viccesebb is:

[link]

(egyébként tényleg a nadrággal van itt a gond, vagy a konzervatívabb fölsővel?)

2014. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!