Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti is tapasztaltátok ezeket a...

Ti is tapasztaltátok ezeket a dolgokat, amióta óvodás a gyermeketek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy jobb az étvágya mondjuk, ha nem bent alvós, hanem délben hazajön, akkor előbb elfárad, mint amikor még otthon volt és nem kell birkózni, hogy délután aludjon?:)

Mert én ezeket tapasztaltam, amióta megkezdte szeptemberben a fiam az ovit.

Illetve amikor ugye szobatiszta lett, akkor wc-be nem, csak bilibe pisilt, amióta ovis, azóta viszont csak wc-be pisil.

Meg hát a kézmosásért sem kell könyörögni, hanem alap dolog.:)

Vagy nektek milyen változások következtek be, amióta óvodás lett a gyermeketek? Írhattok pozitív, de akár negatív változásokat is.



2013. okt. 7. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy szerencsétek van,és ügyes a fiad,hogy ilyen simán vette a dolgokat! Az én fiam rengeteg rosszat hazahoz pl köpköd,verekszik,visszabeszél. Régen mindent megevett ovi óta elkezdett válogatni, a spenótot egyáltalán nem eszi meg,pedig az előtt a kedvence volt! Mióta oviba jár újra bepisil éjszaka (nem sűrűn,de előtte teljesen szobatiszta volt).
2013. okt. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk van pozitív is, negatív is...

Pl: ami negatív, és ami az én legnagyobb gondom, az az, hogy sajnos válogatós lett, azelőtt mindent megevett, most meg kiturkálja az ételből a neki nem szimpatikus "alkatrészeket"...

számomra pozitív, hogy sokkal barátságosabb lett, mármint úgy értem, hogy régebben zavarta, ha idegen gyerekek voltak körülötte...most már ő kezdeményez!

2013. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeptemberben még ebéd előtt elhoztam, itthon nem ebédelt, csak turkálta a kaját, ha egyáltalán le tudtam ültetni, a kedvenceit is, előtte jó evő volt. Az alvással is küszködtünk, nem volt hajlandó lefeküdni, pörgött, így inkább befizettük neki az ebédet és ott is alszik, csak uzsi előtt megyek érte, az ebéddel még hadilábon áll, de legalább alszik.
2013. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, de még persze jöhetnek, aki szeretne írni.:)
2013. okt. 8. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!