Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Miskolcon tudnatok ajanlani...

Miskolcon tudnatok ajanlani nagyon jo ovit? Maganovoda is erdekel!

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataid?

Miert ajanlod?

Van-e valamilyen nyelvoktatas?

Mennyibe kerul havi szinten?

Mennyit kirandulnak a gyerkocok stb.?

Elore is nagyon koszi a valaszokat!



2013. nov. 11. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat tudok, amit nem ajánlok. A katowicei utcai oviba jártak az uncsi tesóm gyerekei. Főleg mozgásra, tornára épít az óvoda. Ott van külön zenés torna, ami szerintem nagyon jó, viszont egy csomó dologba belekötnek az öltözködésbe. A tornadressz kötelező lányoknak és fiúknak, a rövidnadrág nem jó fiúknak, azt nem engedik, vagy amikor bent vannak akkor mindenkinek harisnyában kell lennie nadrág helyett, hogy ha kimennek az udvarra, akkor csak ráhúzzák a nadrágot. Nos nem tudom miért nem jó egy rövidnadrág vagy egy melegítő? Meghatározzák azt is, hogy mi legyen a tisztasági csomagban. De régebben volt egy óvónéni, aki a csoportjában lányoktól és fiúktól is szoknyát kért. Én, ha most döntenék, akkor oda biztosan nem íratnám a gyerekeimet. Ne mossuk már össze az öltözködéseket! Akkor inkább a fenyves családi napközi.
2013. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én a reményi oviba jártam és nagyon szeretem még most is néha visszamegyünk az ovis tárásimmal (15 vagyok). Az óvónénik még mindig szeretettel fogadnak minket. Amikor még anno én oda jártam angolt tanultunk ha jól emlékszem. Remélem tudtam segíteni :)
2013. nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az eddigi valaszokat, mar irom a listat!:)
2013. nov. 12. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A diosgyori batsanyi is jo.

A fenti hozzaszolo esetleg nem a Kassai uti ovirol irt, vagy a ketto nem ugyan az? -ott a 20 emeletes mogott

2013. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem. Maganovi a megyeskert, nem olcso viszont sztem jolehet. Barmikor egyeztetsz, beengednek korulnezni.
2013. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi!:)
2013. nov. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!