Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A kisvárdai katolikus óvodába...

A kisvárdai katolikus óvodába mit kell vinni ovikezdéskor? Mi legyen a kezdőcsomagban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A gyermek méretéhez passzoló csuha, feszület és egy kis flaska szenteltvíz.
2014. febr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy lesznek olyanok, akik kényszert érezve a válaszadásra, nem a kérdésre fognak válaszolni. Ezzel csak annyi a problémám, hogy aki a kérdést látja, és tudna is segíteni, lehet, hogy meg sem nyitja , mondván, már úgy is meg van válaszolva...Pedig engem a válasz tényleg érdekelne! Leírom miért: Keresztlányomnak lesz a születésnapja és valami olyan ajándékban gondolkodunk, amit az oviban használni tud. Paplanra és párnára gondoltam, esetleg huzatra. De a méret ugyebár változhat óvodánként, és van, ahol nem is kérik. Sajátja meg már van, még egyet nem szeretnék venni. Hát ennyi! Ha van valaki,aki tud segíteni, megköszönném! A további szellemeskedésből-most- nem kérek. Lehet én voltam az, aki nem tette fel elég egyértelműen a kérdést...
2014. febr. 21. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Többnyire egyformák az oviszokások. Szerintem vigyél sok-sok váltóruhát az esetleges balesetek miatt, váltócipőt, fogkefét, fésűt, Tisztasági csomagot (szalvéta, wc papír, fogkrém, papírzsepi).

Lehet, hogy van az ovinak külön kérése is. Szerintem kérdezd meg a leendő óvónénit, biztosan segít! :)

2014. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Huzatból nálunk 90×120-ast kértek, barátnőmék ovijában rendes 140×200-ast, paplant, párnát adnak, de lehet sajátot is vinni, ezek óvodánként eltérőek lehetnek, ha ilyenben gondolkodsz, akkor az ovit kérdezd meg.
2014. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!