Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » XVIII. kerületi óvodák,...

Virág Viki kérdése:

XVIII. kerületi óvodák, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt köztetek olyan fórumozó, aki XVIII. ker. óvodájába járatja gyermekét? Érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata az itteni ovikkal kapcsolatban, melyikről van pozitív véleményetek, kinek melyik a legszimpatikusabb. Áttekintve környékünkön található óvodákat, én most kettő között vacillálok (Csodavilág ovi és a Csemete Nevelde). Ezeket esetleg ismeri valaki?

2014. febr. 23. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
En keruleti ovoneni vagyok, a Csemetere szavazok:-)
2014. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ. Nekem is nagyon tetszik a Csemete, a honlapjukról tájékozódtam eddig. Azt olvastam, h integrált nevelés folyik, ami minden gyermek számára megfelelő, ugyanis az ép gyermek szociálisan érzékeny lesz, a sérült pedig könnyebben beilleszkedik. Ezt nagyon jó nevelési elvnek tartom. Bár az, h erre specializálódik az ovi, azzal nem vagyok tisztában, h ez jelenleg mennyire jellemző. Tehát most is "vegyes" csoportok vannak, vagy nem, vagy változó, vagy választható? Ha tudsz erről vmit, kérlek írd meg, ill. bárki aki infoval rendelkezik. Egyébként külső szemlélőként a Csemete ovi jól felszerelt, szép, nagy, korszerű udvara van.


Az ovikról minden infot várok még, h a gyermekemet a jövőben jó helyen tudhassam.

2014. febr. 23. 21:08
 3/8 A kérdező kommentje:
A Csodavilág oviról tud vki infot, engem a német nyelvi képzés, és a sima ovis része is érdekelne. Köszönöm.
2014. febr. 23. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nekem a Csodavilág ovival szemben személyes fenntartásaim vannak mert tudom, hogy hogy jött létre és kik csinálták és miért. Szakmailag magas színvonalú ezt nem vitatom de nem tudom mennyire veszik el ebben a nagy szakmaiságban a gyerek (nem sok jót hallottam ezzel kapcsolatban kollégáktól). DE mivel a szülői oldalról nem ismerem ezt az ovit, így véleményt se tudok mondani.
2014. febr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Nicola!

Privátban írtam neked üzit, ha gondolod és van kedved, térjünk át a témában oda.

2014. febr. 24. 16:41
 6/8 anonim válasza:
A szélmalomra szavazok ^^ én is oda jártam és a 3 testvérem is mindannyian imádták ahogy én is
2014. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zenevár, Reviczky u. - Darányi u. sarok.
2014. júl. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Megkérdezhetem, hogy végül melyiket választottad és miért?


Nálunk most lett aktuális a kérdés, szintén a 18. kerületben keresünk ovit.

Nagyon köszönöm előre is!

2016. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!