Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Waldorf ovi felvételiről...

Waldorf ovi felvételiről mesélnétek kicsit?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik. Miről szól a felvételi? Mi a jelentkezés menete? Még kicsi a fiam, előre tájékozódom :)
2014. márc. 18. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak nyílt napok, most voltak, nyitott kapuk néven. Oda el kellene menni és mindent elmondanak. Elég hosszú a várólista. Szülői beszélgetések is vannak.
2014. márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A felvételikor a családot és a gyereket is „nézik”, mert fontos, hogy be tudjatok illeszkedni a Waldorf eszmerendszerébe. Tulajdonképpen egy beszélgetés az egész. Nálunk (Bp.) elég nagy a túljelentkezés, de azért be lehet jutni az ovikba, és ha már egyszer bent vagy, akkor jóval nagyobb az esély arra is, hogy majd ilyen iskolába is bekerülj.
2014. márc. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én nem ajánlom! Szolnokon úgyszint van ilyen óvoda, illetve iskola, és khmm, nem éppen dicsőítő pletykák vannak elterjedőben. Ha csak csak Waldorf oviba menne, akkor okés, de iskolába inkább ne. Helyette válasszon egy nehezebb sulit, mert az hosszútávon megéri.
2014. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pletykák? Magáról Szolnokról is csak rosszat hallottam, akkor ne költözzön oda senki, mondjam mindenkinek? :D
2014. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, én megjártam a "nehezebb sulit, ami megéri"... tudod, mit? Inkább azt ne!
2014. márc. 23. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!