Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első ovis kirándulás?

Első ovis kirándulás?

Figyelt kérdés

sziasztok!a fiam 6 éves.az ovival mennének kirándúlni.engedném is meg nem is.budapestre mennének ami tőlünk kb 100km-re van!ti elengednétek?

szeret utazni nincs rosszúl a buszon


2014. máj. 7. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Természetesen, (többek közt) ezért is jár oviba. Az óvónök már rendelkeznek kellö tapasztalattal, ezért semmi gond nincs.
2014. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A lányom is 6 éves,Ő is most megy először nagy kirándulásra távolabbra.Én is izgulok nagyon,de biztos nem lesz gond .Nálunk egy szülö semmehet.
2014. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*sem mehet
2014. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Na nekünk kiscsoportos és egy közeli farmra akarják vinni.nem tudom elengedjem e én sem.annyira feltem hogy őrület. ..
2014. máj. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nálunk is szülő nélkül mennek.

és ételt,italt,rágcsálni valót mennyit kéne berakni,hogy elég legyen?

2014. máj. 7. 11:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Én engedném.
2014. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én elengedném. A lányom 3,5 évesen volt először az ovival kirándulni (októberben kezdte az ovit és a tavaszi kirándulásra ment először). Ők is ilyen távokra mentek, sok helyen voltak az ovival. Nagyon élvezte mindig a kirándulásokat, rengeteg élménnyel és hullafáradtan tértek haza. :) Nálunk mindig ki volt (van) írva, hogy pontosan mit kell vinni: 2-3 szendvics, 1 csomag kínáló (ami nem csokis, hogy totál összekenje magát), esőkabát, zsepi, hányinger elleni gyógyszer, akinek szüksége van rá. Zárt cipő, réteges öltözködés. Játékot nem sabad vinni. A fimaék csoportja most pénteken megy kirándulni, ő sajna még nem mehet, mert azok, akik csak januártól járnak, még nem mehetnek, nekik először az ovit kell teljesen megszokni. Ő majd az őszi kirándulásra megy először (ő 3 éves múlt).

Max ha nagyon aggódós vagy, akkor vegyél olyan karszalagot, amit pl a rossmannban is lehet kapni és a gyerek nevét és telefonszámot lehet ráírni. De biztos nem lesz gond, nálunk soha nem volt senkivel, pedig a lányom már jópár (6-7) kiránduláson volt az ovival. :)

2014. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :-) egy kicsit megnyugodtam h nála kisebbek is járnak!nálunk valamiért nem szokás a kirándulás!
2014. máj. 7. 13:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk évente kétszer járnak, így rutinosak az ovónők is és a szülők is hamar megszokják. :)

Ja, amit az előbb elfelejtettem, fél literes innivalót tegyél be (legjobb a víz). Én leginkább azt az ízesített vizet szeretem, aminek biztonsági sportszelepe van, így az sem gond, hogy a buszon iszik, és véletlenül elejti. (utolsó voltam)

2014. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

enyém kiscsoportos és minden héten mennek kirándulni :)


ha távolabb akkor bkv-val, ha közelebb akkor gyalog. most lesz egy olyan kirándulás, hogy külön busszal mennek mert több átszállás lenne, így azért nem bkv-znak szerencsére :)


szerintem 6 éves már érett a kirándulásokra, a 4 évesem is élvezi, alig várja!


voltak már több játszótéren, parkba, tanyára kimentek, stb.

pár hét múlva már strandra is mennek! :)

2014. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!