Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem írok neveket,helyeket.A történtek röviden:Szuper óvoda szuper óvónénik,lányom középsős.

Történt néhány komoly változás a családban ami eléggé megviselte.

Az utóbbi szűk egy évben alsó húgyuti fertőzései voltak,ezért most szakemberhez fordultunk.

Már van időpont és remélem addig is kihúzzuk valahogy.

Minden délutáni ovis alvásnál bepisil,hogy lelke miatt vagy a vizeletgond miatt nem tudjuk.Óvó nénik tudják betegséget és h megyünk szakemberhez mégis nagyon furán néznek amikor bepisil.

Nekem nagyon kellemetlen,nekik igazából nemigen van vele plusz feladat.

Lányom viszont imádja az ovit és társakat és nem szeretném tőle megvonni,sőt ő kérte hogy később menjek érte hogy kint is tudjon délután is játszani.

És van egy kicsi babám,akinek így alakult ki a napirendje hogy adott időben megyünk érte.


2014. máj. 28. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne valtoztass. Mondom ezt anyakent es ovonokent:-) Ha furcsan neznek, hat furcsan neznek ne foglalkozz veluk. Te tudod, h majd meg fog oldodni es teszel is erte.
2014. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom ugyan bölcsis még kb. 2 hetet, de én is sokat agyalok ezen, hogy mi lesz, ha...?!

A legkisebbik 4 hónapos, a nagy szeptembertől oviba megy.

Október óta szobatiszta nappalra. Előfordult, hogy bepisilt délutáni alvás alatt.

Igaz, akkor, ha nagy betegség előtt vagy után volt 1-2 nappal, illetve, ha nagyon mélyen aludt.

Én sokszor kérdeztem, hogy miért nem adják vissza a pelenkát rá a bölcsibe, de azt mondták, hogy nincs ezzel semmi gond.

Nagyon rettegek, hogy ez néha előfog fordulni az oviban is. Mire közölték velem most beiratkozáskor, hogy rengeteg váltóruha kell, két garnitúra ágynemű, három vízálló lepedő minimum és sok - sok türelem, mivel van olyan középsős - nagycsoportos is, aki egy hónapban egyszer bepisil.

2014. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk csak rokonoktól hazajövetel volt és 1 hétig mélabús volt a lányom. Óvónők azóta furán néznek rám és pszichológushoz akarta küldeni,mert biztos történt vele vmi,amiről nem tudok.

Ráadásul egyik ismerősömet faggatta,hogy hogyan élünk,hol,milyen körülmények között stb.

Nem élünk fényűzően,vannak a ház körül gondok,de ha akarja nézze meg.Nem tiltottam meg,,hogy ide jöjjenek,de nem jöttek.

2014. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végülis tegnap délután nagyon céloztak hogy hozzam haza ebéd után,lányom örült neki,így mától hazahozom,13-án meg megyünk szakorvoshoz,remélem megoldódik,köszi a válaszokat
2014. máj. 29. 08:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!