Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mekkora hely van az ovodai...

Mekkora hely van az ovodai akasztok között? Milyen szeles az oviszsak?

Figyelt kérdés
Külföldön elek es itt nem ismerik az oviszsakot! Egy dobozuk van a gyerekeknek, de az keves! Igy gondoltam varrok egyet! Megneztem a magyar neten fentlevöket, es 30-40 cm szelesek!!! Itt 18-20 cm hely van, ha nem akarom, hogy atlogjon a szomszedgyerek ruhaira! Nalatok az oviszsakok ralognak egymasra ?vagy ekkora hely van?

2014. júl. 1. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Előző oviban szűk hely volt de ott úgy voltak az oviszsákok egymás után egy rúdra akasztva, mint a kabátok. 18-20 cm nagyon kicsinek tűnik bele se lehet nyúlni. Egy jó ötlet: új oviban szabvány vászonszatyrok vannak,kb.20x30cm,(kabátoknak van külön állvány) mindenkinek belehímezve a saját jele, ebben csak a váltóruha van. Sokkal praktikusabb, nem esik le minden túrásnál a vállfáról,felakasztva elfér kisebb helyen. Itt kreatív hobbi boltban láttam ilyet,amit szépen ki lehet dekorálni.
2014. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A váltóruháknak van a terembe mindenkinek egy doboza. Kint a sapka, sál, kesztyü, naptej, kütyük... Föleg télen lenne érdekes.
2014. júl. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!